×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Palīdzēsim: Meklē Varakļānos pazudušo sirmgalvi Genovefu Vēveri

Foto no privātā arhīvaFoto no privātā arhīva

Madonas policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušās 1931.gadā dzimušās Genovefas Vēveres meklēšanā, kura 4.aprīlī izgāja no savas dzīvesvietas Varakļānu novadā, Varakļānu pagastā no mājām “Smilšukalns” un līdz šim brīdim viņas atrašanās vieta nav zināma.

Kundzes pazīmes: augums 1,65 m, kalsnas miesas būves, mati īsi sirmi.

Bija ģērbusies: tumšas krāsas virsjakā, melnā vai zilā kleitā vai svārkos, džemperī, strīpainā, dažādu krāsu lakatā, sporta biksēs un kājās zaļganpelēki gumijas zābaki.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sievietei var būt atmiņas traucējumi un viņa var neatcerēties savus personas datus, dzīvesvietu un citu informāciju. Iespējams, ir mēģinājusi apturēt automašīnas uz autoceļa Jēkabpils–Rēzeknes šoseja.

Šobrīd meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu un neskatoties uz to, ka sadarbībā ar zemessardzi ir pārbaudīta plaša teritorija, kā arī tuvumā esošās ūdenstilpnes, sievieti joprojām nav izdevies atrast. Tāpat meklēšanas pasākumus apgrūtina fakts, ka nav nekādas informācijas par to, kurā virzienā viņa varētu būt devusies.

Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo Genovefu Vēveri un, ja jūsu rīcībā ir informācija par viņas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas varētu palīdzēt policijai noskaidrot sievietes atrašanās vietu, lūdzam informēt, zvanot pa tālruņiem 110, 26708674 vai 64801700.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+