×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
31. marts, 2016
Drukāt

Par makšķerēšanas kartēm (2)

Foto no makskeresanaskarte.lvFoto no makskeresanaskarte.lv

Jaunās makšķerēšanas sezonas sākumā svarīgi atcerēties, ka, makšķerējot, vēžojot un nodarbojoties ar zemūdens medībām Latvijas Republikas ūdeņos, nepieciešama makšķerēšanas karte.

Makšķerēšanas kartes var iegādāties VAS “Latvijas Pasts”, makšķerēšanas piederumu veikalos, mazumtirdzniecības tīklos “Narvesen” un “Maxima”, citās tirdzniecības vietās, kur pie kases izvietota attiecīga norāde. Vai arī internetā www.makskeresanaskarte.lv (saņemsiet unikālu kartes identifikācijas numuru, ko uzrādīt inspektoram kopā ar personu apliecinošu dokumentu).

Iespējams iegādāties makšķerēšanas karti trīs mēnešiem, derīgu trīs mēnešus kalendārā gada ietvaros (cena 7,11 eiro), vai makšķerēšanas gada karti, kas derīga līdz kalendārā gada beigām (cena 14,23 eiro).

Makšķerēšanas karte nepieciešama arī vietās, kur noteikta licencētā makšķerēšana, vēžošana un zemūdens medības. Karte nav nepieciešama personām līdz 16 gadiem un personām, kas vecākas par 65 gadiem, kā arī invalīdiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Makšķerēšanas karte tiek uzskatīta par derīgu ar aizpildītu informāciju par personas identitāti un uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tris bernu tevam nepienakas bezmaksa makskeresanas kkarte

  2. Lieliska ideja- karte kalendārajam gadam! Lai nu kas, bet neērtību sagādāšana un naudas izspiešana Latvijā labi padodas!

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +7
Alūksne +7.9
Daugavpils +12.9
Saldus +11.8
Liepāja +9.8
Jelgava +11.1
Ventspils +6.7
Limbaži +9
Madona +9.5
Rēzekne +9.8
Draugiem Facebook Twitter Google+