×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2017
Drukāt

Par mata tiesu no avārijas: meklē aculieciniekus šofera pārgalvīgai rīcībai (2)

csng_2

Valmieras policija lūdz atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam, kas notika 24.jūlijā, ap pulksten 13.15 autoceļa Valmiera – Smiltene 1.kilometrā.

Pagaidām nenoskaidrots vadītājs, apdzenot kādu automašīnu, laicīgi neatgriezās savā braukšanas joslā, kā rezultātā, tika norauts pretim braucošās automašīnas “Volkswagen Sharan” sānu skatu spogulis.

Norautā spoguļa stikls izšķīda un ar stikla lauskām savainojās pasažieris – 2002.gadā dzimis zēns, kurš vērsies tuvākās pilsētas traumu punktā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Valsts policija lūdzu sniegt informāciju par pretim braucošo automašīnu, kuras dēļ “Volkswagen Shran” vadītājai, 1982.gadā dzimušai sievietei, ir bojāta automašīna, kā arī bērnam gūtas traumas.

Ja kāda rīcībā ir informācija par notikušo ceļu satiksmes negadījumu, kas sekmētu vainīgās personas noskaidrošanu, policija lūdz informēt pa tālruņi 110 vai 64201310.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Interesanti, kā norautā spoguļa stikla lauska nokļuva pie pasažiera savainojot to?
  Mīļie vecāki, šis atgadijums lai ir brīdinājums visiem, kuru automašīnās ir bērni- pārliecinamies lai logi ir aizvērti! Jo sekas varēja būt vēl traģiskākas!!!

  Lai izdodas sameklēt, protams izraisītāju.
  Bet māte nākamreiz -aizver logus!
  Kā redzams pievienotajos foto- logi vaļā.

  • Atvaino, Laila, bet es kaut ko nesapratu. Kāpēc nevar būt atvērts logs vasarā? Vai nu tev pašai nav auto vai arī tas ir ar neatveramiem logiem. Mājās arī never, ka nenotiek kāda skāde!

Draugiem Facebook Twitter Google+