Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
12. maijs, 2017
Drukāt

Pārceļ jaunā tramvaju maršruta Imanta – Jugla ieviešanu (1)

Foto - Rebeka Žeire/LETAFoto - Rebeka Žeire/LETA

Zemās grīdas tramvaji uz Imantu sāks kursēt no 5. jūnija, nevis 17. maija, kā bija plānots līdz šim, LA.lv informēja “Rīgas satiksmes” pārstāvis Viktors Zaķis.

Viņš norāda, ka minētās izmaiņas saistītas ar to, ka ir nepieciešams pabeigt visus drošības testus zemās grīdas tramvajiem pielāgotajai infrastruktūrai. Līdz ar to visas izmaiņas, kas bija plānotas tramvaju kustības sarakstos no 17. maija (tajā skaitā tramvaja maršruta Nr. 1 “Imanta – Jugla” ieviešana), tiek pārceltas uz 5. jūniju.

Līdz ar jaunā tramvaja maršruta ieviešanu 11. tramvaja maršruts tiks pagarināts līdz Ausekļa ielai un turpmāk sauksies „Ausekļa iela – Mežaparks”. Izmaiņas tiks veiktas arī 4. un 6. maršruta tramvaja kustības sarakstā darba dienās un brīvdienās. Savukārt 10. maršruta tramvaju turpmāk apkalpos 3. tramvaju depo un tiks veiktas izmaiņas darba dienu un brīvdienu kustības sarakstos.

3. maršruta tramvaji virzienā no Juglas uz Ķengaragu brauks pa Krišjāņa Barona ielu, Radio ielu, 13. janvāra ielu un tālāk pa maršrutu. Maršruta pieturvieta „Aspazijas bulvāris” tiks aizstāta ar pieturvietu „Stacijas laukums”. Maršrutam mainās arī kustības saraksts. Virzienā uz Juglu tramvaji brauks bez izmaiņām.

Aktuālā informācija par izmaiņām būs pieejama pieturvietās pirms izmaiņu stāšanās spēkā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas noticis ??? Vai atklāja jaunu naudas atmazgāšanu ??? Vai tranvaju mazgās ar tīru ūdeni ???

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+