Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pārskati prioritātes! Horoskops 6. decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Diena, kurā dažas horoskopa zīmes gaida lielas atklāsmes un sabiedrības uzmanība, kamēr citām pienācis laiks atvilkt elpu un paņemt pauzi pirms jaunu projektu sākuma. Svarīgi ieklausīties tajos, kas vienmēr saka patiesību, lai arī tā ne vienmēr ir patīkama.

Auns

Izvēlies prioritātes katram darbam atkarībā no tā, cik daudz spēka esi gatavs tam veltīt, un tad dodies uz priekšu. Paskaties apkārt – kuras no savām problēmām tu vari pārvērst risinājumos? Nenoraidi draugu un kolēģu palīdzību, viņi var norādīt kādu ļoti interesantu variantu.

Vērsis

Tu vari to neapzināties, bet pat nepatīkamākie cilvēki, ar kuriem tev spiestā kārtā nākas strādāt kopā, var kaut ko iemācīt un sniegt labu mācību nākotnei. Neatgrūd cilvēkus tikai tāpēc, ka viņi tevi kaitina. Ļoti iespējams, tevi kaitina tieši tas, kas jūsos ir līdzīgs!

Dvīņi

Dīvaina tikšanās ar draugu liks tev saprast, cik augstu sienu esat uzcēluši savās attiecībās. Mēģini ļaut tuviem cilvēkiem saprast, kā tu šobrīd jūties, lai viņi neaizmirst, kāds tu esi patiesībā – aizraujošs un pārsteidzošs sarunu biedrs, draugs un kolēģis. Savstarpēja uzticēšanās nojauks visas sienas, pirms tās draudēs iznīcināt tavas attiecības.

Vēzis

Jau no dienas sākuma tev būs vēlēšanās pasmelties enerģiju citos cilvēkos. Tevi plosīs tik pretrunīgas emocijas – skumjas, laime, dusmas, bailes vienuviet. Sākumā šī sajūta būs pat uzmundrinoša, bet jau drīz sāks nogurdināt. Nāksies veikt savu jūtu revīziju!

Lauva

Dienas otrajā pusē paslēpies no sabiedrības, jo jutīsies daudzo sarunu nogurdināts. Klusām un nemanot aizslīdi tikai tev vien zināmā vietā, lai izvēdinātu galvu. Tas palīdzēs atjaunot līdzsvaru starp tevi un apkārtējo pasauli. Reizēm vienkārši nepieciešams atpūsties no pūļa, lai sakārtotu domas.

Jaunava

Paskaties uz apkārtējiem cilvēkiem ar jaunu cieņu un saņemsi pretī daudz pozitīvas enerģijas šajā mijiedarbībā. Kaut kādā ziņā tu esi pieķēries un piesaistīts jebkuram cilvēkam, ar kuru sastopies ikdienā, un šī kopība var kļūt par spēcīgu harmoniskas dzīves instrumentu un veselīgu veidu, kā skatīties uz pasauli.

Svari

Apsveicam! Tu esi sasniedzis svarīgu punktu savā dzīvē. Iespējams, tu to pat neapzinies, bet tā ir. Šis ceļš prasīja daudz enerģijas, tāpēc vari justies izsmelts. Piemērots brīdis, lai atpūstos un vairāk uzmanības veltītu savai iekšējai pasaulei.

Skorpions

Tev būtu vēlams izvirzīt moto “man tagad ir pietiekami”, lai kādu laiku atpūstos no aktīvas darbības. Nepieciešams uzlādēt savas baterijas – tas ļaus atgriezties aktīvā apritē jau tuvākajā laikā. Ja šodien mēģināsi sasniegt kādas jaunas virsotnes, visticamāk, tas neizdosies.

Strēlnieks

Strēlnieku apciemos visdažādākās spožās idejas, bet šobrīd tā ir tikai ilūzija. Šodien turies pie lietām, kas tev ir labi pazīstamas, saglabā iepriekš izraudzīto darbības virzienu. Turies kopā ar cilvēkiem, kuri saka patiesību, kaut arī to ne vienmēr ir patīkami uzklausīt. Tu dari visu pareizi, tāpēc nenodod savus principus.

Mežāzis

Šodien var notikt kaut kas dīvains, bet tev jāsaprot: tas norāda, ka esi uz pareizā ceļa. Tavu pūļu rezultāti parādīsies pakāpeniski, un tev vajadzētu ar sevi lepoties – pat ja neviens cits uz pleca neuzsitīs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nesen attiecības sākušiem pāriem mīlasstāsts pāries dziļākā līmenī, un abi jutīsieties vēl tuvāki viens otram. Ja esat kopā jau ilgāku laiku, iespējams, var domāt par iestūrēšanu laulības ostā. Protams, ja vien otra labāka iepazīšana nav raisījusi tieši pretējas pārdomas…

Zivis

Esi gatavs, ka tavai personai tiks pievērsta pastiprināta uzmanība, jo cilvēki beidzot sāks ieklausīties tevis teiktajā. Tavi ieteikumi tiks pieņemti ar sajūsmu, pat ja vēl pirms pāris dienām visi bija noskaņoti skeptiski. Vienkārši visiem kļūs skaidrs: tu zini, ko runā!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena sola negaidītus mirkļus! Horoskopi 21.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Zvaigžņu izvietojums sagādās prieku! Horoskopi no 22. līdz 28. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Policijai vēl nav izdevies notvert advokāta Bērziņa slepkavas
2 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Vēlētāji Ukrainā ir “salikuši visas olas vienā grozā” 1
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
2 stundas