sabres.nhl.com

Pārtrūkst Girgensona pārstāvētās “Sabres” trīs uzvaru sērija 0

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā trešdien pārtrūkusi latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētās Bufalo “Sabres” komandas trīs uzvaru sērija.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7

Trešdien aizvadītajā mačā “Sabres” savā laukumā ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) piekāpās Vinipegas “Jets” hokejistiem.

Jau mača ceturtajā minūtē rezultātu atklāja viesi no Vinipegas, kuriem vairākumā izcēlās Braiens Litls, savukārt 35.minūtē jau mazākumā viņam piebalsoja Mihals Frolīks.

Tikmēr “Sabres” labā vienīgos vārtus šajā duelī guva Kriss Stjuarts, izceļoties noslēdzošajā trešdaļā.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 19 minūtes un 11 sekundes, veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un pielietojot divus spēka paņēmienus. Tāpat latvietis uzvarēja četros no astoņiem iemetieniem un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pašlaik 20 gadus vecais Girgensons pagājušajā sezonā NHL 70 mačos guva astoņus vārtus un veica 14 rezultatīvas piespēles. Savukārt šosezon viņš 22 mačos jau guvis sešus vārtus un izpildījis piecas rezultatīvu piespēli, kas dod trešo vietu komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, zaudējot Taileram Enisam un Drū Stefordam.

Kā zināms, “Sabres” komandu vada bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans. Tāpat šajā sezonā “Sabres” treneru kolektīvam pievienojušies vēl divi bijušie Latvijas izlases treneri – Artūrs Irbe un Toms Kūlens.

Pēc 22 aizvadītiem mačiem “Sabres” ar 14 punktiem joprojām ir vājākā komanda visā līgā, bet tikpat punktu ir arī Edmontonas “Oilers” un Kolumbusas “Blue Jackets” vienībām.