×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. marts, 2012
Drukāt

Pāvestam izgatavots pašam savs odekolons

pavests_benedikts

Speciāli pāvestam Benediktam XVI izveidots jauns odekolons, kas atspoguļo mīlestību pret dabu, mieru un klusumu, ziņo britu laikraksts “The Daily Telegraph”.

Aromātu radījusi itāļu parfimērijas izgatavotāja, kuras pakalpojumus izmantojuši angļu mūziķis Stings, popmūzikas dīva Madonna un Spānijas karalis Huans Karloss.

Slavenības bieži savām smaržām izvēlas sulīgus nosaukumus, piemēram, dziedātājas Britnijas Spīrsas noslēpumaino “Midnight Fantasy” vai aktiera Antonio Banderasa ķecerīgo “Diavolo”. Domājams, ka Romas katoļu baznīcas galvai veidotā aromāta nosaukums būs atturīgāks.

Odekolona radītāja Silvana Kasoli agrāk izgatavojusi divus aromātus Romas katoļu baznīcai – “Cerības ūdens” un “Ticības ūdens”, taču gaidāmo smaržūdeni lietos tikai pāvests, un to nevarēs iegādāties neviens cits.

Odekolons atspoguļo vācu izcelsmes pāvesta mīlestību pret mežiem un dzīvniekiem dzimtajā Bavārijā, kā arī mieru un klusumu.

Parfimērijas izgatavotāja atzina, ka viņai bijis grūti radīt smaržu, kas precīzi atspoguļotu pāvesta personību un teoloģisko perspektīvu, tāpēc gandrīz atteikusies no darba.

“Tad sapratu, ka šādas esences pamatā jābūt kaut kam tīram, tam jāliek domāt par mieru,” viņa teica itāļu laikrakstam “Il Messagero”. “Es domāju par smaržām, kuras pāvests sajūt, lūdzoties Lurdas Dievmātes svētnīcā.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+