Sports
Motoru sports

Pēc tēva nāves Caune nolēmis paņemt pārtraukumu no autosporta0


Mārtiņš Sesks (no kreisās) un Krišjānis Caune..
Mārtiņš Sesks (no kreisās) un Krišjānis Caune..
Foto: Martins Sesks Rally/Facebook

Pēc Latvijas autosporta leģendas Ivara Caunes nāves pārtraukumu no aktīvā autosporta nolēmis paņemt viņa dēls Krišjānis, kurš ir pilota Mārtiņa Seska stūrmanis, informē ekipāžas pārstāvji.

Ivars Caune mūžībā 60 gadu vecumā aizgāja jūnijā.

Neseno ģimenes notikumu dēļ Krišjānis Caune ieturēs pauzi no aktīvā autosporta, bet “LMT Autosporta akadēmijas” ekipāžas pilota Seska stūrmaņa pienākumus uz nākamajām sacensībām pildīs Uldis Briedis, kurš vienlaicīgi ir arī ekipāžas treneris.

“Starts pasaules rallija čempionātā prasa nedalītu uzmanību un lielu atbildību. Ņemot vērā neseno ar sacensībām nesaistīto notikumu manā ģimenē, šobrīd nevaru ar pilnu atdevi veikt savus sportiskos pienākumus. Par šo arī runājām pirmajā sapulcē, kas notika neilgi pēc atgriešanās Latvijā no pēdējā pasaules junioru rallija čempionāta posma,” teica K.Caune.

“Ne visām dzīves situācijām mēs varam sagatavoties, un esmu pateicīgs Mārtiņam un visai “LMT Autosporta akadēmijas” komandai, kas ar izpratni attiecās pret šo situāciju, un pieņēma manu lēmumu kā pareizu. Vēlu ekipāžai iespējami īsākā laikā atrast stūrmani, ar kuru noslēgt šo sezonu,” norādīja Seska stūrmanis.

Seska un Caunes ekipāža šosezon startē pasaules rallija čempionāta junioru ieskaitē.

Saistītie raksti

“Savā un “LMT Autosporta akadēmijas” komandas vārdā vēlos teikt “paldies” Krišjānim par sadarbību un atklātu rīcību. Braucot šajā līmenī, ir nepieciešams daudz laika un atdeves, kā arī saprotot, cik fiziski un morāli nogurdinošas ir pasaules čempionāta sacensību dienas, šobrīd šis ir pareizākais lēmums, lai katrs mēs spētu rast labāko risinājumu sev pašiem un es varētu turpināt cīnīties pasaules čempionātā,” tikmēr norādīja Sesks. “Ņemot vērā īso laika posmu, kā arī dažādos sacensību apstākļus – starts ar pilnpiedziņas auto Itālijā, un tad pēc pāris nedēļām jau pasaules čempionāta posms Somijā ar priekšpiedziņas auto, kas ir divi ātri un tehniski sarežģīti ralliji, izvēlējāmies samazināt risku un nākamās sacensības startēt kopā ar treneri Briedi.”

Nākamais WRC junioru posms notiks augusta pirmajā nedēļas nogalē Somijā. Šobrīd sesks kopvērtējumā atrodas septītajā vietā.

LA.lv
LE
LETA
Sports
Sevastova un Ostapenko Jūrmalā nevar satikties ātrāk par finālu
11 stundas
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 12 stundas
LE
LETA
Sports
Škēpmetējs Suntažs ar personisko rekordu tiek pie Eiropas sudraba
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Dabā
Pirmdien daudzviet valstī spēcīgi līs un dārdēs pērkons
7 stundas
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Kāpēc, pirms laika pensionējoties, nedrīkst strādāt, bet īstajā vecumā strādā, cik tik gribi?
6 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 11 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Latviju pārstāvošajiem autosportistiem trīs goda pjedestāli “RallyX Nordic” debijas sacensībās Rīgā
7 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Koncertzāle “Latvija”: jauna ērģeļmūzikas citadele vai Ventspils karaļvalsts greznumlieta?
7 stundas