Latvijā
Kriminālziņas

Pēkšņi no kabatas izvilka nazi: konflikta iemeslu neviens neatceras 16

Jūrmalā kopīgas dzeršanas laikā vīrietis sadūris pudeles brāli, informē Valsts policija.

3.septembrī ap pulksten 12 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī tika saņemta informācija par sadzīviska rakstura konfliktu, kura laikā vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi. Par noziegumu ziņoja pats cietušais.

Jūrmalas iecirkņa policisti noskaidroja, ka gan cietušais, gan aizdomās turētais un abi aculiecinieki diezgan bieži kopā lieto alkoholiskos dzērienus. Kopīgās dzeršanas laikā starp aizdomās turēto un 1967.gadā dzimušo vīrieti radās konflikts, kā rezultātā noziedznieks no kabatas izvilka nazi un ar to iedūra cietušam kājā. Konflikta rašanās cēloņus neviens no iesaistītajiem nevarēja paskaidrot, jo visi atradās stiprā alkohola reibumā.

Likumsargi par nozieguma izdarīšanu aizturēja 1989.gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīgām darbībām. Aizturētais vīrietis nozieguma brīdī atradies 2,9 promiļu stiprā alkohola reibumā un pašu nozieguma izdarīšanas brīdi neatceras.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

LA.lv