×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Peldētāja Ņikitina labo Latvijas rekordu 100 metros brīvajā stilā (1)

Gabriela Ņikitina. Foto - LETAGabriela Ņikitina. Foto - LETA

Latvijas peldētāja Gabriela Ņikitina pāris dienu laikā Baltkrievijas čempionātā trīs reizes labojusi valsts rekordu.

Latvijas sportiste par pirmo rekordu parūpējās jau trešdien, kad garajā baseinā 100 metru brīvā stila distanci veica 56,65 sekundēs, pašai piederošo rekordu labojot par 0,12 sekundēm. Iepriekšējo valsts rekordu Ņikitina bija uzstādījusi pērn vasarā notikušajās nacionālajās meistarsacīkstēs.

Baltkrievijas čempionātā Ņikitina trešdien ar Latvijas rekordu izcīnīja otro vietu, 100 metru brīvā stila distancē par 0,58 sekundēm atpaliekot vien no mājinieces Jūlijas Hitrajas.
Savukārt piektdien Ņikitina divreiz pamanījās labot valsts rekordu 100 metru tauriņstilā.

Vispirms priekšsacīkstēs viņa distanci veica vienā minūtē un 02,52 sekundēs, kas jau tobrīd bija jauns valsts rekords, bet pēc tam finālā viņa šo distanci veica vienā minūtē un 1,85 sekundēs. Šāds rezultāts Latvijas pārstāvei sacensībās deva ne tikai trešo vietu, bet arī vēl vienu valsts rekordu.

Arī iepriekšējais rekords 100 metru tauriņstilā piederēja Ņikitinai, ko viņa bija uzstādījuši šī gada martā Berlīnē, un tas bija viena minūte un 2,63 sekundes.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+