Mobilā versija
+17.1°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
18. maijs, 2017
Drukāt

Pensionāre no Matīšiem laimē auto

Attēls no Latvijas Loto mājas lapasAttēls no Latvijas Loto mājas lapas

Pensionāre no Matīšiem Anita Grīnšteine laimējusi automašīnu. Kundze stāsta, ka jūtas ļoti pacilāta, visu svētdienu draugi un līdzcilvēki viņai zvanījuši un apsveikuši. Esot ļoti jauka sajūta, ka cilvēki no pagasta priecājas līdzi, par sievieti, kurai paveicies, vēsta “Latvijas Loto”.

Anitas kundze visu mūžu nostrādājusi Matīšu pagastā – gan skolā, gan kultūras namā, viņa bijusi arī pagasta pārvaldes vadītāja. “Man darbs visu mūžu bijis ar cilvēkiem,” viņa saka.

Arī tagad, esot pensijā, Anitas kundze organizē pasākumus, kā arī dzied Matīšu folkloras kopā. Tuvākā uzstāšanās būs Jāņos Matīšu pagasta estrādē.

Kundzei ļoti patīk teātris, tāpēc viņa bieži apmeklē Valmieras drāmas teātri.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (8)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+