×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. janvāris, 2013
Drukāt

Pērn uzlabojusies situācija uz Latvijas ceļiem

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušajā gadā situācija uz Latvijas ceļiem uzlabojās – avārijās bija gan mazāk bojā gājušo, gan arī cietušo, šorīt telekompānijā LNT izteicās Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Arī svētki šajā ziņā ir pagājuši mierīgi – avārijās neviens cilvēks nav gājis bojā, sacīja Ķuzis, piebilstot, ka garajās svētku brīvdienās noziedzība kopumā nav bijusi aktīva un pārsvarā noziegumi bijuši saistīti ar sadzīviska rakstura konfliktiem.

Pēc Ķuža vārdiem, fotoradaru aizvākšana no Latvijas ceļiem īpaši sliktāku ceļus satiksmes drošību nav padarījusi, lai arī vidējais braukšanas ātrums esot nedaudz pieaudzis.

Policija ir apņēmusies cīnīties ar iespējamu kukuļņemšanas paaugstināšanos, ātruma kontrolei vairāk atgriežoties policistu rokās. Pērn policija fiksējusi ap 80 cilvēkus, kas mēģinājuši dot kukuļus policistiem, un aptuveni desmit gadījumus, kad policisti ņēmuši kukuļus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Policija šogad par saviem galvenajiem uzdevumiem izvirzījusi narkotiku un kibernoziedzības apkarošanu. Lai arī pērn dažādās pasaules vietās turpināja atklāt narkokurjerus no Latvijas, šādu gadījumu bijis mazāk nekā gadu iepriekš, sacīja policijas vadītājs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+