Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
2. janvāris, 2013
Drukāt

Pērn uzlabojusies situācija uz Latvijas ceļiem

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušajā gadā situācija uz Latvijas ceļiem uzlabojās – avārijās bija gan mazāk bojā gājušo, gan arī cietušo, šorīt telekompānijā LNT izteicās Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Arī svētki šajā ziņā ir pagājuši mierīgi – avārijās neviens cilvēks nav gājis bojā, sacīja Ķuzis, piebilstot, ka garajās svētku brīvdienās noziedzība kopumā nav bijusi aktīva un pārsvarā noziegumi bijuši saistīti ar sadzīviska rakstura konfliktiem.

Pēc Ķuža vārdiem, fotoradaru aizvākšana no Latvijas ceļiem īpaši sliktāku ceļus satiksmes drošību nav padarījusi, lai arī vidējais braukšanas ātrums esot nedaudz pieaudzis.

Policija ir apņēmusies cīnīties ar iespējamu kukuļņemšanas paaugstināšanos, ātruma kontrolei vairāk atgriežoties policistu rokās. Pērn policija fiksējusi ap 80 cilvēkus, kas mēģinājuši dot kukuļus policistiem, un aptuveni desmit gadījumus, kad policisti ņēmuši kukuļus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Policija šogad par saviem galvenajiem uzdevumiem izvirzījusi narkotiku un kibernoziedzības apkarošanu. Lai arī pērn dažādās pasaules vietās turpināja atklāt narkokurjerus no Latvijas, šādu gadījumu bijis mazāk nekā gadu iepriekš, sacīja policijas vadītājs.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+