×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
26. oktobris, 2016
Drukāt

Pevcova koncerta rīkotājiem radušies 11 000 eiro zaudējumi

Foto: LETAFoto: LETA

Aizliegums Krievijas aktierim Dmitrijam Pevcovam iebraukt Latvijā viņa koncerta organizatoram, Maskavas namam, radījis 11 000 eiro zaudējumus, aģentūrai LETA pavēstīja Maskavas nama projektu vadītāja Larisa Tkačenko.

Viņa norādīja, ka zaudējumi ir ļoti lieli, turklāt aktieris ar prasību esot vērsīsies tiesā pret Maskavas namu.

Pēc viņas paustā, pirmdien preses konferencē Maskavā Pevcovs teicis, ka vērsīsies tiesā arī pret Latviju.

Jau ziņots, ka Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) iekļāvis Pevcovu to ārzemnieku sarakstā, kuriem ieceļošana un atrašanās Latvijā ir aizliegta.

Iekšlietu ministrijā (IeM) aģentūrai LETA apliecināja, ka tā dēvētajā melnajā sarakstā Pevcovs iekļauts, pamatojoties uz kompetento tiesībsargājošo iestāžu atzinumu. Plašākus komentārus IeM nesniedza.

Biļešu tirdzniecības vietnē internetā “bilesuserviss.lv” atrodama informācija, ka 19.novembrī Rīgā, Maskavas namā, bija paredzēts Pevcova un grupas “Car Tush” koncerts, taču šobrīd biļešu tirdzniecība ir apturēta.

Internetā atrodama informācija, ka 2016. gada oktobrī Pevcovs kādā intervijā paudis atbalstu tagadējai Krievijas politikai un personīgi Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam.

Aktieris intervijā paudis pārliecību, ka pirmoreiz pēc 70 gadu pārtraukuma pie varas ir nācis profesionāls vadītājs, kurš strādā Krievijas valstij. Pevcovs zinot, ka Putins reizi nedēļā ejot uz grēksūdzi, turklāt īsteni pareizticīgs cilvēks nevarot darīt ļaunu. Krievijas vadīšana esot ārkārtīgi grūta, bet Pevcovs savās uzstāšanās reizēs sakot, ka “mēs dzīvojam valstī, kura jau ir piecēlusies no ceļiem”.

Kā Krievijas “lepnumu” Pevcovs min arī tās militārās un morālās īpašības armijā un Krimas “atgriešanos” Krievijas sastāvā.

Tāpat internetā atrodama informācija, ka Pevcovs ir starp tiem pazīstamiem Krievijas iedzīvotājiem, kuri ir parakstījuši petīciju par pilnīgu aborta aizliegumu Krievijas teritorijā.

Radio “Baltkom” Pevcovs, kuram esot Šengenas vīza, paudis neapmierinātību par Latvijas varas lēmumu, jo esot aizskartas viņa tiesības pārvietoties pa pasauli. Aktieris apgalvojis, ka nekādus pārkāpumus pret Latvijas valsti neesot izdarījis un acīmredzot vērsīšoties Latvijas vēstniecībā, lai noskaidrotu iebraukšanas aizlieguma iemeslus. Pevcovs arī pieļāvis vēršanos starptautiskā tiesā, jo esot pārkāptas viņa cilvēktiesības, turklāt apdraudēts arī esot viņa kā cilvēka, kurš pildot visas saistības, vārds.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+