Apbrīno

Pirmajā BBC Mūzikas balvu ceremonijā triumfē Farels Viljamss0

Foto – Leta/AFP

Pirmajā BBC Mūzikas balvu pasniegšanā triumfējis amerikāņu dziedātājs un producents Farels Viljamss, uzvarot divās no četrām kategorijām.

Viljamss tika atzīts par labāko ārzemju izpildītāju, bet viņa gospeļu iedvesmotais hits “Happy” apbalvots kā gada labākā dziesma.

Viljamss nevarēja ierasties ceremonijā, jo patlaban piedalās dziedāšanas šova “The Voice” filmēšanā ASV. Mūziķis pateicās par balvu video ziņojumā, sakot ka “Happy” vispasaules panākumi esot “neparasti” un “negaidīti”.

Par labāko britu mūziķi tika atzīts 23 gadus vecais dziedātājs Eds Šīrans, kurš ceremonijā izpildīja Viljamsa producēto dziesmu “Sing”.

“Milzīgs paldies visiem, kuri nopirka albumu vai koncerta biļeti, straumēja “YouTube” vai kā citādi noklausījās manu mūziku,” teica Šīrans. “Es domāju, ka mana karjera beigsies pēc viena albuma. Taču pat tad, ja visi beigs klausīties manas dziesmas, es tās tik un tā sacerēšu.”

Savukārt labākās jaunās grupas nosaukumu izpelnījās velsiešu rokgrupa “Catfish and the Bottlemen”.

Pirmajā BBC Mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā uzstājās britu grupas “One Direction”, “Take That” un “Coldplay”.

Gada dziesma tika izvēlēta skatītāju balsojumā, taču uzvarētājus pārējās kategorijās izraudzījās mūzikas industrijas eksperti.

LA.lv