×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
22. maijs, 2017
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Dvīņu zvaigznāju

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Līdz 21. jūnijam Saule būs Dvīņu zodiaka zvaigznājā. Tas nozīmē, ka cilvēki vairāk atraisīsies, būs pretimnākošāki un labprāt dosies pie dabas, iesaistīsies dažādos pasākumos un sporta aktivitātēs. Tomēr jābūt uzmanīgiem, jo līdztekus vēlmei aktīvi darboties cilvēki būs arī izklaidīgi un ne vienmēr pievērsīs uzmanību tam, kas notiek līdzās.

Jauns Mēness cikls sākas 25. maijā plkst. 22.44.

Pilnmēness būs 9. jūnijā plkst. 16.10.

Maijā un jūnija sākumā Merkurs būs Vērša zvaigznājā. Tas radīs vēlmi visu darīt bez steigas, sarunām izvēlēties gaumīgas, mājīgas un omulīgas telpas, kur valda patīkama gaisotne. 7. jūnijā Merkurs pāries uz Dvīņu zvaigznāju, un tas nozīmē, ka būs vēlme telpas nomainīt uz dabiskāku vidi, kur var justies brīvi un atraisīti. Visam tiks piešķirts rotaļīgums un mazliet nenopietna noskaņa.

Maija izskaņā Venēra vēl būs Auna zvaigznājā, tāpēc gribēsies kaut ko avangardisku un dinamisku. Tas atspoguļosies gan apģērbā, gan izvēlē, kā pavadīt savu brīvo laiku, bet jau 6. jūnijā Venēra ieies Vērša zvaigznājā, pastiprinot pieprasījumu pēc kvalitatīvi sniegiem pakalpojumiem. Cilvēki sev gribēs to labāko visās dzīves jomās. Daudzi vēlēsies izmēģināt un izbaudīt dzīves piedāvātās iespējas.

Maija beigās Marss vēl būs Dvīņu zvaigznājā, tāpēc cilvēki gribēs īsā laika periodā paspēt vairākas lietas vienlaikus, tas ik pa brīdim var radīt haosu un spriedzi gan ikdienas darbos, gan satiksmē uz autoceļiem. 4. jūnijā Marss ieies Vēža zvaigznājā, tas mazinās spriedzi, bet radīs vēlmi plūst pa straumei. Lai izvairītos no nevajadzīgas spriedzes un slikta garastāvokļa, būs sevi jāpiespiež visu padarīt paredzētajos termiņos.

Līdz 9. jūnijam Jupiters Svaru zodiaka zvaigznājā vēl veido laika cilpu un būs retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumos un naudas plūsmā ne viss ies tik raiti, kā plānots. 9. jūnijā Jupiters atkal atgriežas ierastajā kustības virzienā. Šis būs piemērots laiks dažādu dokumentu un līgumu caurskatīšanai un sakārtošanai.

Saturns vēl joprojām atradīsies Strēlnieka zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc cilvēki būs prasīgāki pret sevi un apkārtējiem. Iespējams, būs jālabo pagātnē pieļautās kļūdas vai jāatlīdzina radītie zaudējumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+