×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. augusts, 2012
Drukāt

Plāno nojaukt vairākas pašvaldībai piederošas būves Rīgā

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas domes Īpašuma departaments ir sagatavojis lēmuma projektu par vairāku būvju Rīgā, Vecmīlgrāvja 5.līnijā 2, Grenču ielā 2A un Maskavas ielā 452A, nojaukšanu.

Vecmīlgrāvja 5.līnijā 2 atrodas iesākta un nepabeigta būve ar dzelzsbetona pamatiem. Būvju pamati atrodas avārijas stāvoklī, apdraudot trešo personu veselību un dzīvību. Izmantojot esošās konstrukcijas, būvi atjaunot nav iespējams, tāpēc nolemts, ka tā jādemontē.

Grenču ielā 2A atrodas pieci šķūņi, siltumnīca, ateja, divas būves un pagrabs. Vairākas nelielas, pussabrukušas koka būdas ir avārijas stāvoklī – to nolietojums ir vismaz 90%, un tās turpmāk vairs nav izmantojamas.

Savukārt Maskavas iela 452A paredzēts nojaukt noliktavas ēku. Neapmierinošas lietusūdens novadīšanas sistēmas dēļ ēkas dzelzsbetona pamati pakļauti mitruma ietekmei, tāpēc to stāvoklis vērtējams kā neapmierinošs un bez nesošo konstrukciju renovācijas būve tālākai izmantošanai nav derīga.

Priekšlikumu nojaukt šīs būves pirmdien, 6.augustā, vērtēs Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas deputāti, bet gala lēmumu pieņems Rīgas domes sēdē.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.2
Alūksne +14.3
Daugavpils +14.7
Saldus +12
Liepāja +13.5
Jelgava +14
Ventspils +13.4
Limbaži +14
Madona +12
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+