×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. decembris, 2015
Drukāt

Populāri Latvijas mūziķi iedziedājuši dziesmu “Divas dvēseles”

Foto - youtube. comFoto - youtube. com

Vairāki populāri Latvijas dziedātāji un mūziķi, iesaistoties arī komponistam Raimondam Paulam, kopīgi iedziedājuši dziesmu “Divas dvēseles”, kuras autors ir Ralfs Eilands, aģentūru LETA informēja “PeRmuzik” pārstāve Daiga Eilande.

Dziesmas ierakstā piedalījies Renārs Kaupers, grupas “Inokentijs Mārpls” dalībnieks Dambis, Renārs Zeltiņš, Igo, Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora, Rolands Ūdris, Juris Kaukulis, Agnese Rakovska, Aminata, Jānis Aišpurs, Intars Busulis un Dons.

Tāpat ar savu dziedājumu ierakstu papildina Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa un Kristīne Prauliņa. Instrumentālo pavadījumu iespēlējuši grupas “DaGamba” mūziķi, stīgu kvartets “Kvartz”, Reinis Briģis, Andris Buiķis un Rīgas gospeļkoris ar Reiņa Ozoliņa līdzdalību.

Dziesmas ideja Eilandam radās, viesojoties televīzijas raidījumā “Vakars ar Renāru Zeltiņu”. Sarunā ar raidījuma vadītāju Zeltiņu viņš atklāja, ka tapusi melodija un piedziedājums un dziesmas pabeigšanu kavē vien teksta trūkums. Zeltiņš iesaistījās dziesmas tapšanā, uzrakstot pirmo rindiņu un ieteica iesaistīt citus Latvijā labi zināmus mūziķus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+