×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Postījumi Siguldas “Ķeizarskatā” novērsti

Foto: Andris Soms, Dabas aizsardzības pārvaldeFoto: Andris Soms, Dabas aizsardzības pārvalde

Skats no "Ķeizarskata" Siguldā

Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti atjaunojuši marta sākumā izpostīto infrastruktūru vienā no skaistākajām un apmeklētāju iecienītākajām skatu vietām Gaujas nacionālajā parkā – Siguldas “Ķeizarskatā”, informē DAP.

Darbi lielākoties paveikti ar iestādes amatnieku rokām un par pārvaldes līdzekļiem. Kā atzīst Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti, naudas izteiksmē bojājumi nav bijuši tiek lieli kā sarūgtinājums par kārtējo vandaļu rīcību un nodarījumu apkārtējai videi, dabai, apmeklētāju drošībai un estētiskajam baudījumam.

Diemžēl Dabas aizsardzības pārvaldes rīcībā nav informācijas, ka būtu aizdomās turētie par šo nodarījumu. Tāpēc iestādes speciālisti atkārtoti aicina ikvienu dabas un kultūrvēsturisko objekta apmeklētāju būt saudzīgiem pret rūpīgi veidoto un sabiedrībai domāto infrastruktūru, lai līdz ar pavasara un aktīvās tūrisma sezonas iestāšanos baudītu dabas un kultūrvēsturiskās vērtības sakoptā vidē! Bet par novērotiem postījumiem dabas tūrisma infrastruktūrai lūgums zvanīt Dabas aizsardzības pārvaldei – 67509545.

Jau ziņots, ka “Ķeizarskats” marta sākumā piedzīvoja vandālismu – mehāniski lauzta un bojāta infrastruktūra – atkritumu kastei nolauzts, vāks, barjerai stabs nolauzts un bojāta panorāmas skata informācija.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18
Alūksne +17.9
Daugavpils +18
Saldus +15
Liepāja +14.5
Jelgava +17
Ventspils +16.0
Limbaži +14
Madona +18
Rēzekne +17
Draugiem Facebook Twitter Google+