×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Prātam neaptverams noziegums Alojā: nolaupīti un nežēlīgi spīdzināti divi cilvēki (3)

Ilustratīvs attēls. Kadrs no videoIlustratīvs attēls. Kadrs no video

Pirms pāris dienām Alojā notikusi vardarbīga izrēķināšanās – sešu cilvēku kompānija nolaupījusi un nežēlīgi spīdzinājusi divus cilvēkus, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pieci jauni puiši un viena knapi pilngadību sasniegusi meitene kopīgas ballītes laikā tā piedzērušies, ka izdomājuši atrisināt kādu senu konfliktu.Proti, vienam no ballētājiem vecāmāte regulāri sūdzējusies, ka kaimiņi viņai darot pāri, trokšņojot un visādi citādi aizskarot.

Bravūras un alkohola dzīti, visi seši kāpuši automašīnā un braukuši pie galvenā pāridarītāja – izlauzuši dzīvokļa durvis, taču, tā kā viņš mājās nav sastapts, par ķīlniekiem paņemti divi viņa radinieki.

Abi iestūķēti automašīnas bagāžniekā un aizvesti uz karjeru. Tur viņi pamatīgi piekauti un slīcināti netālu esošajā karjerā. Upuru rokas grieztas ar šķērēm, bet pa galvu saņemti sitieni ar ķieģeļiem.

Sešu jaunu cilvēku izrēķināšanās ar veciem nedraugiem viņiem pašiem nu beigusies skarbi, jo tagad vardarbjiem būs jāsēžas uz apsūdzēto sola.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Šodien “Auseklī” par to, kā 6 pieauguši cilvēki (no 18 līdz 29 gadiem) Alojā cietsirdīgi izrēķinājās ar diviem bērnunamā augušiem jauniešiem. Vienam no brāļiem tas beidzās ar lauztām ribām, traumētu vaiga kaulu un degunu, arī otrs cietis. Par to stāsta viens no cietušajiem, atceroties, ka viņa vienīgā doma, kad abi aizvesti uz t. s. bokartu dīķiem, bijusi – palikt dzīviem. ” Viņi iegrūda mūs ūdenī, vairākas reizes turēja galvu zem ūdens un lēja mums mutē šņabi. droši vien, lai visi domātu, ka esam piedzērušies gājuši peldēt un noslīkuši, “- stāsta cietušais.Visu cieņu žurnālistei Aijai Sedliņai! Pārējiem ieteiktu pārbaudīt informāciju pašiem,pirms taisat copy paste.

  2. Ka vecomāti spīdzināja – nekas !
    Ka atriebās par pāri darīšanu – pasaules gals klāt !!
    Rotšildu-sorosīti rullē latvijas izkaušanu…

    • Kādu vecmammu? Sākotnēji mekletais dzivo pie savas mātes privātmājā.Kur tur tā vecmamma?Kuras durvis īsti tika uzlauztas? Un cietušie pat nav viņam radinieki.

Draugiem Facebook Twitter Google+