×
Mobilā versija
+6°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
4. janvāris, 2014
Drukāt

“Pro100TV” plāno prasīt NEPLP atlīdzināt vairāku simtu tūkstošu eiro zaudējumus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Televīzijas antena uz daudzstāvu dzīvojamās mājas jumta.

“Televīzijas kanāls Pro100TV” (Pro100TV”) plāno prasīt Nacionālajai plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) atlīdzināt televīzijai nodarītos zaudējumus vairāku simtu tūkstošu eiro apmērā.

Šādai rīcībai pamatojums esot attiecīgs tiesas nolēmums.

Kā aģentūru LETA informēja Administratīvās apgabaltiesas priekšsēdētāja sekretāre Mareta Pribila, apgabaltiesa pērn 20.decembrī apmierināja “Pro100TV” pieteikumu, atceļot NEPLP 2011.gada 28.jūlija lēmumu, ar kuru anulēta “Pro100TV” izsniegtā nacionālās apraides atļauja no lēmuma pieņemšanas dienas.

Tāpat apgabaltiesa uzlika pienākumu NEPLP atlīdzināt “Pro100TV” valsts nodevu 20 latu (28,46 eiro) apmērā.
Spriedumu var pārsūdzēt Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentā mēneša laikā no tā pieejamības dienas, kasācijas sūdzību iesniedzot apgabaltiesā.

Kā informēja SIA “Televīzijas kanāls Pro100TV” pārstāvis Konstantīns Vederņikovs, 2010.gadā NEPLP piešķīra nacionālās apraides licenci SIA “Nerdecom Madia”, pašlaik “Pro100TV”. Savukārt gadu vēlāk šo licenci anulēja, pamatojoties uz to, ka kanāls nav sācis darbu.

“Pro100TV” vērsās tiesā, norādot, ka saskaņā ar likumu apraides tiesības jāsāk izmantot 15 mēnešu laikā un šis termiņš nebija pārsniegts, kā arī norādīja uz citiem kavēšanās iemesliem, piemēram, to, ka kompānijai nav noslēgts līgums par apraidi ar SIA “Lattelecom”.

Vedernikovs piebilda, ka pašlaik tiek rēķināti iespējamie zaudējumi no licences apturēšanas, taču provizoriski tie ir vairāki simti tūkstošu eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mums 100 gadus nevajag šo Atbildēt

    TV prosto, jo tur, izņemot retas reizes, kad rāda vecās amerikāņu filmas, informācija nav domāta latviešiem. Arī pasākumu atspoguļojums, kurus organizē krievi krievu publikai, nav interesanti skatīties. Krievijas TV raidījumus – VISUS var redzēt daudzskaitlīgajās krievu TV programmās, kas pārpludinājušas mūs – ES VALSTI – nesaprotamu iemeslu dēļ. Visticamāk par krievu naudu, totalitārā režīma propagandai…KUR IR ES dalībvalstu, t.sk. mūsu kaimiņvalstu TV? KĀPĒC NAV???

Draugiem Facebook Twitter Google+