×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
24. aprīlis, 2018
Drukāt

PTAC no veikaliem atsauc plaši tirgotu bīstamu motorzāģi (2)

Avots - PTACAvots - PTAC

Veikalos nopērkams motorzāģis, kuru saimniecībā lietojot, var gūt nopietnas traumas, tādēļ Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) atsaucis konkrētā ražotāja preci un iedzīvotāji aicināti rīkoties nekavējoties, pārstāt zāģi lietot un atdot to pārdevējam.

Konkrētais “Fieldmann” ķēdes zāģis atzīts par nedrošu, jo tas burtiski var rokās izjukt. Konstatēts, ka zāģim darbojoties slodzi neiztur un var atdalīties vairākas sastāvdaļas – priekšējais un aizmugurējais rokturis, rokas aizsargs un ķēdes ķērājs.

Konkrēto motorzāģi tirgo vairāki interneta veikali. To saraksts garš – teju 30.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja atsauc zāģi, jo tas ir tehniski neizturīgs, to saprotu. Bet, gribētu redzēt motorzāģi, ar kuru nevar iegūt nopietnas traumas..

  2. neticas ka to ražo fieldmann. tas ir klasiskais ķiniešu zāģis. tāds ir erman, vaiper, eirotek, čempions…. un vel kādi 10 firmu nosaukumi konstrukcija, komplektācija(pat sliedes un ķedes garums) viss ir vienāds. nāk no viena konveijera. maksā videji ap 50 eiro, bet te interneta veikalos nez kāpec virs 100 prasa.
    zāģis jau principā domats amatierzaģešanai ābelites reizi gadā apzāģet, kādu kociņu, krūmiņu nozaģet ne vairāk. ja kāds ar to domā mežā iet tad tas jau ir kliniski ārstejams plānpratibas gadijums

Draugiem Facebook Twitter Google+