×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. septembris, 2016
Drukāt

Publisko Operas zagļa labākas kvalitātes portreta attēlus (17)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Valsts policijai (VP) izdevies iegūt kvalitatīvākus attēlus ar Latvijas Nacionālās operas un baleta iespējamo apzadzēju.

Jau vēstīts, ka 8. septembrī no Latvijas Nacionālās operas un baleta ģērbtuves tika nozagtas mākslinieku personīgās mantas un nauda ievērojamā apmērā. Valsts policija lūdz aplūkot jaunākos iegūtos attēlus ar iespējamo operas apzadzēju un atsaukties ikvienu, kuram ir jebkāda informācija par šo personu.

Jau ziņojām, ka zādzība no ģērbtuves tika izdarīta brīdī, kad mākslinieki uzstājās. Šobrīd policija ir saņēmusi iesniegumus no astoņiem cietušajiem. Nozagto mantu kopējā vērtība tiek lēsta ap 4000 eiro.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Videonovērošanas kameru ierakstos ir fiksēts, kā minētajā datumā nepiederoša persona ieiet gaitenī, kas ved uz mākslinieku ģērbtuvi. Valsts policija lūdz aplūkot attēlā redzamo vīrieti un atsaukties ikvienu, kas viņu atpazīst, vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot uz tālruņa numuru 67086200, 67086227 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. interesanti palasit par sevi 🙂

 2. He … Es viņu zinu

 3. Te jau ieradies májás péc tás Ooeras varbūt

  • Šis ar tīkliņu ierodas uz operu, jo ir sezonas atklāšana ar šo mākslinieku koncertu … Drīzāk izskatās, ka darbinieki dzēruši un šis šiem atnes šņabi … Čalis normāli iet, neslapstās – nu neizskatās pēc krahabora …
   Vajadzēja 100 % npopratināt visus Operas darbiniekus un māksliniekus.

 4. Kaada skaista, patiikama, miilja, inteligjences un izgliitiibas ABSOLUUTI neskarta un nesabojaata seja!!!

 5. LA skribent, kuru operu tad šamais nozaga??? Vismaz iemācies virsrakstus rakstīt!!!

 6. tai pirmajā, ko publiskoja, bija citādi ģērbies 🙂
  laikam ieejot Operā pārģērbās 😀 smalkākās drēbēs

 7. “solists” 🙂

 8. Labākas kvalitātes Operas zaglis?

 9. Video redzams kā “nepiederošā persona” UZ Operu atnes kulē dzeramo… Tātad KĀDAM cilvēkam iekš Ōperas viņš ir pazīstams… Vai visi darbinieki Ōperā ir nopratināti?

  • Šajā bildē viņš nav Operas namā – operas iekšpusē tā neizskatās, nav tādu kāpņu, nav tādu durvju. Izskatās pēc dzīvojamās mājas kāpņu telpas. Tas visdrīzāk ir citur nofilmēts un policija savilkusi kopā, ka tas ir tas pats puisis

   • Nezinu, vai tu patiešām esi pazinēja, bet ja esi, tad esi nedaudz ko palaidusi garām
    , Jo operai ir telpas, kuras paredzētas skatītāju apmeklējumam un ir telpas, kur skatītājus nelaiž un tur izskatās pavisam savādāk. Šī ir viena no tām:)

    • vai neredzi, ka šis ir pavisam citādi ģērbts un maišeli rokā ?

    • Nemuldi, kur operas darbinieku galā ir telpas ar tādām vecām grīdas flīzēm, tādu kāpņu telpu (kas izskatās pēc dzīvojamās mājas) un tādām durvīm, kas izskatās pēdējo reizi remontu redzējušas padomju gados? (Operu tak deviņdesmitajos gados remontēja kapitāli)

Draugiem Facebook Twitter Google+