Latvijā
Rīga

Purvciemā pie veikala pamana raudošu piecus gadus vecu zēnu1

Foto RPP

Sestdien, 3. martā, Purvciemā kāds pāris pie veikala pamanīja raudošu piecus gadus vecu puisēnu, kurš bija pazaudējis savu tēvu, un izsauca likumsargus, portālu LA.lv informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pulksten 13.00 RPP darbinieki devās uz izsaukumu Purvciemā, kur kāds pāris uz ielas pamanījis raudošu pirmsskolas vecuma bērnu bez pieaugušo uzraudzības.

Policistiem, ierodoties notikuma vietā, izsaucēji paskaidroja, ka pastaigājušies un ieraudzījuši pie kāda pārtikas veikala raudošu bērnu. Puisēns pastāstījis, ka pazaudējis tēvu. Vīrietis, iespējams, devies atpakaļ uz baseinu, kur abi iepriekš bijuši. Nogādājot bērnu pie norādītā baseina, tēvs nav atrasts, tāpēc nolemts izsaukt policiju.

Pārrunu laikā pie likumsargiem piesteidzās kāds vīrietis, kurš paskaidroja, ka ir atrastā bērns tēvs. Vīrietis stāstīja, ka vecāko dēlu aizvedis uz baseinu, bet pēc tam ar jaunāko dēlu devies uz pārtikas veikalu. Tirdzniecības vietā puika nozudis no tēva redzesloka. Sākotnēji vīrietis pārmeklējis tuvāko apkārtni, bet pēc tam devies atpakaļ uz baseinu, cerot, ka puika nolēmis doties pie vecākā brāļa.

Sarunas laikā nekas neliecināja par nelabvēlīgiem apstākļiem ģimenē. Puika ieķērās tēvam rokā un bija priecīgs par atkalredzēšanos.

Ar vīrieti veiktas preventīva rakstura pārrunas par bērna rūpīgāku pieskatīšanu.

LA.lv