×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2014
Drukāt

Putins saskata neonacisma izpausmes Latvijā (30)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Serbijas laikrakstā “Politika” izteicies, ka viņš bažījas par “neonacistu ideoloģijas izplatību Eiropa” un ka būtu jāaptur centieni pārskatīt Otrā pasaules kara iznākumu.

“Diemžēl Nirnbergas prāvās pret nacisma vīrusu izstrādātā vakcīna dažās Eiropas valstīs zaudē savu efektivitāti. Par šīm tendencēm liecina atklātas nenonacisma izpausmes, kas par ikdienas parādību kļuvušas Latvijā un citās Baltijas valstīs,” paziņoja Putins, kurš rīt apmeklēs Serbiju. “Šājā sakarā mēs esam īpaši noraizējušies saistībā ar situāciju Ukrainā, kur antikonstitucionālo apvērsumu februārī vadīja nacionālisti un citas radikāļu grupas. Šodien mūsu kopīgais mērķis ir apturēt nacisma glorificēšanu, stingri vērsties pret mēģinājumiem pārskatīt Otrā pasaules kara iznākumu un apkarot visa veida rasisma, ksenofobijas, agresīva nacionālisma un šovinisma izpausmes.”

Serbijas laikrakstam Putins norādīja, ka serbu un krievu tautas “kopīgi sakāva kriminālo ideoloģiju, kuru vadīja naids pret cilvēci”. “Šodien ļoti svarīgi ir tas, lai cilvēki dažādās valstīs un kontinentos saprot, cik briesmīgas sekas var radīt apšaubāmi ģeopolitiskie mērķi un nevērīga izturēšanās pret cilvēktiesībām un morāles jautājumiem,” tā apgalvoja Putins, kura vadītā valsts aktīvi atbalsta teroristiskās organizācijas Ukrainas austrumu apgabalos.

Pievienot komentāru

Komentāri (30)

 1. Ka šamais runā par savu krieviju un pats par sevi.Aizliegumi,cilvēktiesību pārkāpumi,pilnīga noteikšana par preses izdevumiem,TV, u.t.t.,pašu nacisti,kuri sāk uzdarboties arvien vairāk,citu tautu nospiešana,naida kurināšana,šausmīgie meli…

 2. Mazajam lroplim visaadi murgi raadaas.Drosi sapnii redzeeja,ka ir iekarpjis Ukrainu un spiez roku POROSENKO.

 3. Šodien mūsu kopīgais mērķis ir apturēt Putleru!

 4. Butu labak paklusejis un paskatijies spoguli uz savu feisu.

 5. Man pie kājas, ko putlers saskata. Dubina. Bet viņš pats ir fašists- putlerisms ir pasaules sērga.

 6. Pūķins ir garīgi slims.

 7. Kranci, ko tu tur draudi ar vēstures mēslaini.
  Vova grib satikties ar Visarionoviču, Uljānovu, Adolfu, Mao, PolPotu
  un citiem slepkavām. Satiks Kaupēnu lai.
  Visi vienādi slimi.

  Kas slims, slims uz visiem laikiem. Arī vēstures mēslaine.

 8. Kā ir zināms zinātnē, ja augs, dzīvnieks vai cilvēks bernības gados tiek kavēts attīstība – vēlāk to panākt nevar (piemēram Maugli). Krievijas tautas savā attīstība tika ilgstoši kavētas dzimtbūšanu laikmetā. Tika nobremzētas visas modernās sabiedrības funkciju attīstība. Tur viņa ar visiem spēkiem cenšās palikt arī šodien unpat runāt saprotamā valodā nespēj. Visi centieni padarīt no Krievijas demokrātisku, eiropēisku valsti – nolemti neveiksmei. Tāpēc jau arī tie nemitīgi centieni atgriezties pie vecām dogmām, kas sen jau sevi ir izsmēlušas un tās nostiprināt uz mūžīgiem laikiem. Maskavai tas ir nepieciešams arī tīri praktiski, proti, lai saglabātu savus koloniālos iekarojumus pēc iespējas ilgāk. Tas ir tāds hipertrofēts bansais, labi ja var vel kalpot par modernu benzīntanku, bet slikti ja cenšās uzspiest savu dzīves veidu citiem.

 9. Slima suņa murgi .

 10. … Baidas pats no II Nirnbergas konsekvencem, un reparacijas iesniegumam Internacionala tiesa no Bezabrenes puses sai legalai CCCP pectecei … tamdel jau tik intensivi pielieto miglas pusanu … ‘ …labaka aizsardziba ir uzbrukums … ‘, kaut tas panakumi nak ar nekaunigo vecas ideologijas ‘lielo melu’ metodologiju pielietosanu, kas tomer vel nostrada glevo vaditaju del un spej zombet ‘izmantojamo idiotu baru, ko viegli uzpirkt …

 11. Vai viņš vispār ir iepazinies ar fašisma definīciju? Salīdzinot notiekošo Krievijā ir grūti atrast atšķirību no visīstākā fašisma, nu protams, arī šovinisma netrūkst.Tā jau saka, ka fašisms esot lipīgs, paši pret to cīnijās, nu visa krievu tauta smagi slima. Arī vakcīnas vēl nav radītas.

 12. Gribēji vispirms sev?

 13. pitkinam derētu iziet dopinga kontroli.

 14. Zu Putinu var attiecinaat biibelee rakstiito:” Cita acii vinjsh skabargu redz, pats savaa acii balkji neredz!”.

 15. Acīmredzot ne savām acīm 🙂 un vai tik tas viņam nebūtu izdevīgi?

 16. ha, pats ar teroristiem uz vienu vilni, tātad teroristi ir “labie”? Pats savu tautu apspiež bet jālien citā valstī, tā jau ir, savā kažokā blusu neredz, citā gan.

 17. Jā, mūs arī uztrauc rašisma izplatība Eiropā.

 18. Nu tad,Pūķin, sāc ar sevi Krievijā!

 19. Tas radījums liekams trako mājā, un ,cerams, Krievijā to izdarīs, ir tak Krievijā arī daudz gudru, pašaizliedzīgu un drosmīgu cilvēku.

 20. Vilks, lai aizsargaatu jeerinju,iebaazh vinju savaa veederaa.

 21. Vai uz Latvijas simtgadi būs piemineklis Rīgas centrā arī Herbertam Cukuram?

 22. Putin, tu esi slepkava un melis!

 23. Lai nu kurš,- ne šis KUNGS – drīkstētu runāt par morāli un cilvēktiesībām!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 24. Krimā ,Donackā notiek etniskā tirīšana ,kā to varētu nosaukt .

 25. JĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!! Atbildēt

  KO NETEIKSI!??????? Ukrainā nevajadzēja iejaukties!? Paši būtu tikuši galā!!! Piekrītu: ir JĀAPKARO rasisms, ksenofobija, šovinisms, AGRESĪVAIS nacionālisms un NEVĒRĪBA PRET CILVĒKTIESĪBĀM, MORĀLI…NEONACISMS EIROPĀ neizplatās!?? NEVAJAG ATKAL PIEMINĒT BALTIJAS VALSTIS, noniecināt tās!?? Kad Krievijas prezidents BALTIJAS valstis pieminēs ar KĀDU LABU VĀRDU?????????????? LAIKAM TO NESAGAIDĪT!!!!!!!!! Ļoti SLIKTI, ka kaimiņos ir tik NEGATĪVI noskaņota valsts pret mazo BALTIJU…. ĻOTI SLIKTI!!! Vismaz LABI, ka mazām Eiropas pundurvalstiņām NAV tāds kaimiņš un viņas attistās, dzīvo DROŠI un saņem ATBALSTU no saviem lielajiem kaimiņiem… Pretējā gadījumā tās būtu turpat, kur katru dienu esam mēs – NAIDA KRUSTUGUNĪS…

 26. Pirms meklēt blusas citu kažokos būtu savu attutojis.

 27. Naidu var apturēt garīgums. Neviena rindiņa nav vēl izskanējusi par kultūru. Un tā ir lielākā bēda. Kulturālai tautai vienalga, kādas tautības cilvēki dzīvo kopienās. Saziņas valoda ir smaids, nevis ieroči un baidīšana. Cilvēktiesības ir domātas visiem cilvēkiem, tāpēc nav vajadzīgi teroristi, bet augsti attīstīta izglītības sistēma un kulturāla sabiedrība. Un tāda sabiedrība ir arī Latvijas teritorijā. Garīguma ideoloģija ir jāizplata un jākopj. Ja tā šeit nebūtu, tad Latvijā visi sen runātu tikai latviešu valodā. Bet saziņas valodas ir vairākas- latviešu, krievu, angļu, vācu. Mazās valstis izceļas ar savu garīgumu, jo cenšas saglabāt savu kultūru. Tas arī viss.

  • nevienu valodu vai kultūru nav radījuši klaidoņi vai laicīgi okupanti; tās radušās pamattautu etniskas integrācijas procesos. Un arī valoda nav tikai prasts sazināšanās līdzeklis; tā ir svarīga katras tautas garīgās kultūras sastāvdaļa.

 28. mjaa, pilniigs nonsenss…

Draugiem Facebook Twitter Google+