×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. decembris, 2014
Drukāt

Putins: Ukrainas krīzi var atrisināt vienīgi miermīlīgā ceļā (11)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņoja, ka, viņaprāt, vienīgais Ukrainas krīzes atrisinājums ir miermīlīgs noregulējums.

“Cita ceļa, izņemot miermīlīgu noregulējumu, nav,” Putins sacīja gada noslēguma preses konferencē Maskavā.

Viņš uzsvēra, ka “mēs vadāmies no tā, ka tiks atjaunota arī kopīgā politiskā telpa” Ukrainā. “Kāda tā varētu būt, pašlaik ir grūti pateikt,” atzina Krievijas prezidents.

Putins teica, ka “krīze ir jāatrisina un to var atrisināt politiskiem līdzekļiem un nevis ar spiediena – vienalga kāda – ekonomiskas blokādes vai bruņota spēka pielietošanas – palīdzību”.

Viņš arī apliecināja, ka Krievija turpinās palīdzēt Ukrainas dienvidaustrumiem.

“Tomēr mums ir jāvadās no starptautisko tiesību pamata principiem – no cilvēku tiesībām pašiem lemt savu likteni. Tā nav standarta frāze, kad es saku, ka ir jāatjauno miers politiskiem līdzekļiem,” uzsvēra Krievijas prezidents.

Viņš īpaši norādīja, ka uz miera atjaunošanu “ir jātiecas abām pusēm, un jāciena cilvēki, kas dzīvo Ukrainas dienvidaustrumos”.

Putins sacīja, ka nešauboties par Ukrainas prezidenta Petro Porošenko centieniem noregulēt situāciju valstī, tomēr pieļāva, ka Ukrainas līderim ir jāsastopas arī ar citiem centieniem Ukrainas amatpersonu vidū.

“Bez šaubām, Ukrainas prezidents, protams, vēlas noregulējumu, un es nešaubos, ka viņš uz to tiecas, tomēr viņš tur nav viens,” klāstīja Krievijas prezidents.

Viņš norādīja, ka no citām Ukrainas amatpersonām ir dzirdami paziņojumi “par to, ka gandrīz vai ir jākaro līdz galam, ka gandrīz vai viss var novest pie kaut kādas visa kontinenta krīzes”.

“Mēs dzirdam daudz kareivīgu paziņojumu, domāju, ka prezidents Porošenko tomēr ir noskaņots uz noregulējumu, bet ir vajadzīgas konkrētas darbības. Ir jāievēro Minskas vienošanās,” Putins atgādināja par septembra sākumā Minskā pieņemtajiem lēmumiem par pamiera režīmu.

Runājot par Ukrainas austrumos karojošajiem Krievijas pilsoņiem, Putins sacīja, ka tie neesot nekādi algotņi, bet darot to “sirds aicinājuma dēļ”.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Vova sakās atrisināt krīzi? Ezelis, tad kāpēc maskali iebruka Ukrainā?
  Atrisinājums ir vienkāršs, brālīsi. Nokaujot šo ēzeli, lai nemuļķo.
  Miers iestāsies pats no sevis.

 2. Krieviem ir tāds vārds “С Л О В О Б Л У Д”

 3. Vārdi nesaskan ar darbiem.

 4. Nopietna prese konference!? …”jautājumi bija iepriekš jāsaskaņo”.

 5. krancis tu arī esi un nekas vairāk.Ko tu rej uz Putinu, tu esi nulle kubā salīdzinājumā ar Putinu. Saprati,mēsls ?

 6. pareizi ,mazais pipuciit,tu saki ,ka UKRAINAS kriizi var atrisinaat mieriiga celaa.vaac araa no UKRAINAS SAVUS SLEPKAVASUN BANDIITUS,SABUUVEE VISU KO ESI SASPRIDZINAAJIS,tad varbuut UKRAINI AR TEVI ,suudu braali saaks runaat.OIE VISAAM NELIETIIBAAM UKRAINAA VAINIIGS ESI TU .

 7. Putins reiz teica, ka Krima krieviem ir sakraaala vertiiba. Ukraina atkal domaa, ka Krima likumiigi ir Ukrainas sastaavdalja. Peec manaam informaacijaam Katriina Lielaa Krimu iekaroja un pievienoja Krievijai. Krimas iistie iedziivotaaji, tatari gadu gaitaa tika padziiti no vinju dzimtenes. Un atnjemt dzimteni ir liels noziegums. Atrisinaajums buutu tataariem Krimaa atkal dot vadoshaas tiesiibas un aicinaat tos atgriezties savaa dzimtenee.

 8. Botoksa purns Pūķins Atbildēt

  Miermīlīgs ceļš = kapitulācija Krievijas imperiālām tieksmēm.

 9. Atstājiet okupēto Krimu un tad runā slepkava !!! Atdod Abreni svoloč!!!

 10. Tas krievu cekists sajucis galiigi un domaa,ka kaads veel uz pasaules tic vina meliem.

 11. Lai tas sūdainais mēsls Vova aizver savu stulbo muti, un izvāc savus rokas puišus no Ukrainas. Diena nav tālu, kad viņu pakārs kā kara noziedznieku. Beidzot arī krievu tautai jātiek vaļā no visiem čeksitiem un l;eninistiem, žirinovski un govnovskiem. Slepkavas un laupitāji, uzmanaties: mēs jūs pakārsim.

Draugiem Facebook Twitter Google+