×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
12. janvāris, 2012
Drukāt

Putinu aicina atteikties no varas

Foto - AFPFoto - AFP

Krievijas premjerministra un prezidenta amata kandidāta Vladimira Putina jaunajā prezidenta priekšvēlēšanu kampaņas mājaslapā populārākajos komentāros viņu aicina atkāpties no varas.

Ceturtdien atvērtajā mājaslapā “Putin2012.ru” var iepazīties ne vien ar Putina biogrāfiju un priekšvēlēšanu programmu, bet arī aplūkot glaimojošas bildes, kurās redzams Putins hokeja spēlētāja ķiverē, džudista tērpā, kā arī laižamies no kalna ar slēpēm. Mājaslapā izveidota arī sadaļa, kurā apmeklētāji var ierakstīt savus komentārus, kā arī atzīmēt komentārus, kas viņiem patīk.

Lai gan daudzos no komentāriem izteikti jautājumi un ierosinājumi par lietām, kuras vajadzētu Krievijā mainīt vai uzlabot, piemēram, ceļu satiksmes drošību vai lauku teritoriju attīstību, kā arī vienkārši atzinības un uzmundrinājuma vārdi Putinam, tomēr starp populārākajiem ierakstiem atrodami arī tādi komentāri, kā “Lūdzu, atstājiet politiku. Saprotam, ka vara ir narkotikas, bet tā būtu cienījama rīcība”. Šādu komentāru ar virsrakstu “Laipns lūgums” ievietotājs parakstījies kā Andrejs Antoņenko, ieraksts saņēmis 83 procentu pozitīvu vērtējumu. Cilvēks, kas parakstījies kā Arkādijs Višņovs, aicināja Putinu izstāties no vēlēšanu sacensības. “Pašlaik šāds solis būtu visnoderīgākā lieta, ko jūs vēl mūsu valsts labā varētu izdarīt,” rakstīja komentētājs. “Ierosinu jums neļaut situācijai kļūt revolucionārai un atkāpties no prezidenta amata, kā arī atsaukt savu kandidatūru prezidenta vēlēšanās,” rakstīja Svetlana Sorokina.

Putins, kas iepriekš noniecināja internetu, sakot, ka “50 procenti tā satura ir pornogrāfija”, nesen mīkstināja savu pozīciju, norādot, ka viņam vienkārši ir pārāk maz laika, lai to pavadītu tiešsaistē. Tomēr pirms 4. martā gaidāmajām prezidenta vēlēšanām viņš savu kampaņu izvērš arī internetā. Daudzi no mājaslapas apmeklētājiem izteikuši Putinam aicinājumu tomēr piedalīties priekšvēlēšanu televīzijas debatēs, lai gan iepriekš viņa pārstāvis paziņoja, ka to nedarīs, jo Putins ir pārāk aizņemts kā valsts premjerministrs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+