×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. februāris, 2016
Drukāt

Raimonds Vējonis izrakstīts no Stradiņiem, turpinās rehabilitēties Vaivaros (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 26.februārī, izrakstīts no Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas, pavēstīja Valsts prezidenta kancelejas preses dienests.

Valsts prezidenta ārstējošie ārsti pēc veikto kontrolizmeklējumu rezultātiem secinājuši, ka atveseļošanās procesā pielietotā terapija uzrāda pārliecinoši pozitīvu dinamiku. Pacienta veselības stāvoklis ļauj viņam arvien aktīvāk iesaistīties un līdzdarboties savas veselības atjaunošanā.

Turpmākā ārstēšanās un rehabilitācija tiks nodrošināta “Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari”” profesionālu un pieredzējušu speciālistu vadībā. Ārsti norāda, ka līdztekus kardioķirurģijas rehabilitācijas programmai vēl nepieciešams turpināt antibiotiku kursu. Šāda terapija atbilst starptautiskām vadlīnijām sepses infekcijas saslimšanas gadījumos.

Stradiņa slimnīcas ārsti arī šajā atveseļošanās posmā aicina Valsts prezidenta galveno uzmanību veltīt pilnīgai veselības atgūšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Interesanti , – cik TAS viss IZMAKSĀJA un IZMAKSĀS ? Vai draud JAUNI nodokļi , vai – līdzšinējo PACELŠANA ! Cik ilgi NODOKĻU MAKSĀTĀJIEM būs JAUZTUR – PRIVELIĢĒTIE ” BAROKĻI ” , bet paši nevar atļauties ne 100 daļu no “BAROKĻU” privilēģijām ? Ja jau tik ŠVAKA veselība – tad , ko LĪDA par PREZIDENTU , – lai uzlabotu savu LABKLĀJĪBU 😀 ?!

Draugiem Facebook Twitter Google+