Latvijā
Rīga

Rīgā daudzīvokļu namā izcēlies ugunsgrēks; izglābti 32 cilvēki0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Evija Trifanova

Vakar, 25.septembrī, Rīgā no piedūmotas ēkas izglābti 32 cilvēki, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD.

Plkst. 20.51 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz kādu dzīvojamo māju Rīgā, kur bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg trīsstāvu dzīvojamās mājas priekštelpa un izveidojies liels sadūmojums. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās, izmantojot saimniecības trepes un paklājus, aculiecinieki no piedūmotās ēkas izglāba 10 cilvēkus.

Savukārt ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot izbīdāmās kāpnes un glābšanas maskas, no ēkas izglāba 22 cilvēkus. No visiem izglābtajiem cilvēkiem, septiņi bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Kopumā ugunsgrēkā dega ēkas kāpņu telpas priekštelpa 30m2 platībā un plkst. 23.17 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saistītie raksti

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, putekļi sildierīcē, sadzīves mantas, divi elektrības stabi, veļas mašīna, mikroautobuss, kūts, pārcēlāja māja, saimniecības ēka, dzīvojamā māja un divos gadījumos sodrēji ēkas dūmvadā.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 48 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv