Latvijā
Rīga

Rīgā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks0

Foto Reuters/Scanpix/LETA

Vakar, 5.jūnijā, Rīgā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 21.55 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Beberbeķu ielu Rīgā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dega atkritumi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka slēgtā teritorijā deg nojume, atkritumi un žogs 150m2 platībā un ugunsgrēks ir izplatījies arī mežā, kur degšanas platība bija aptuveni 100m2. Ugunsdzēsēji glābēji uguns izplatību ierobežoja un šo paaugstinātās bīstamības ugunsgrēku likvidēja plkst. 00.01.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, krūmi, skaidas, meža zemsedze, koka baļķi, elektrības stabs, nepieskatīts ugunskurs, dīvāns, sadzīves mantas, grīda, siltumizolācijas materiāli, dēļu klājs un konteinera durvis, dzīvojamā māja, saimniecības ēka, dārza māja, šķūnis un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji saņēma 54 izsaukumus uz glābšanas darbiem, kas bija saistīti ar vēja radītiem postījumiem – 51 gadījumā palīdzība bija nepieciešama saistībā ar nolauztiem kokiem, divos gadījumos vējā bija norauti reklāmas plakāti, bet vienā gadījumā bija nokritis elektrības stabs.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 122 izsaukumus – 39 uz ugunsgrēku dzēšanu un 68 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv