Kultūra

Rīgā oktobrī risināsies festivāls “Bardu rudens 2015”0


Festivāla “Bardu rudens 2015” noslēguma koncertā 22.oktobrī Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” Latviju pārstāvēs dziesminieki Ieva Akuratere un Goran Gora.
Festivāla “Bardu rudens 2015” noslēguma koncertā 22.oktobrī Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” Latviju pārstāvēs dziesminieki Ieva Akuratere un Goran Gora.
Foto: LETA

Oktobrī Rīgā norisināsies 12.Starptautiskais bardu un folka festivāls “Bardu rudens 2015”, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības pārstāve Rita Reliņa.

Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” 17.oktobrī plānots tradicionālais “Jauno bardu saiets”, kurā aicināti piedalīties jaunie un mūzikas iedvesmotie dziesminieki. Noslēdzoties koncertam, pēc skatītāju izvēles, vienam dalībniekam tiks dota iespēja piedalīties “Bardu rudens 2015” noslēguma koncertā 22.oktobrī.

Jaunos dziesminiekus “Jauno bardu saietam” var pieteikt līdz 5. oktobrim.

Festivāla “Bardu rudens 2015” noslēguma koncertā 22.oktobrī Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” Latviju pārstāvēs dziesminieki Ieva Akuratere un Goran Gora (Jānis Holšteins-Upmanis), kā arī “Jauno bardu saieta” koncertā publikas izvēlētais dziesminieks. “Bardu rudenī” viesosies Viktors Pašņiks (Viktor Pashnyk) no Ukrainas, Mihails Celkoviks (Michail Tselkovik) un grupa “Lombard” no Baltkrievijas, Pīters Baksters (Peter Baxter) no Īrijas, Honza Jiha (Honza Jicha) no Čehijas, Lorāns Seko (Laurent Secco) no Francijas, kā arī grupa “Baltos varnos” un dziesminieks Vīgants Kazlausks no Lietuvas.

Biļetes uz koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī norises vietā pirms pasākuma. Festivāla “Bardu rudens 2015” rīkošanu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Festivāls notiek sadarbībā ar Lietuvas Starptautiskā dziesmotās poēzijas festivāla “Tai Aš” rīkotājiem.

Saistītie raksti
LA.lv