×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Rīgā un Cēsīs viesosies ASV mūziķi “Arms And Sleepers”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar koncertiem Rīgā un Cēsīs 6. jūnijā un 7. jūnijā Latvijā atgriezīsies audiovizuālais projekts no Amerikas Savienotajām Valstīm – “Arms And Sleepers”, aģentūru LETA informēja koncerta rīkotāju “Skyr” pārstāvji.

Ik pa laikam mainīgo “Arms And Sleepers” kodolu patlaban veido Bostonā dzīvojošais bosnietis Mirza Ramičs. Lai arī iepriekš ar projekta nosaukumu bija ierasts asociēt arī Maksu Lūisu, jauno muzikālo materiālu, kurš nupat rezultējies pirmajā singlā “Hurry Slowly” no rudenī gaidāmā jaunā albuma, koncertos prezentē Ramičs. Kopš 2006. gada “Arms And Sleepers” savā mūzikā nemitīgi ieviesuši arvien jaunas skaņas, atsauces, instrumentus un ritmiskos zīmējumus, tādējādi variējot ar daudzo ierakstu un koncertuzstāšanos radīto noskaņu.

“Tā ir pārmaiņu mūzika. Vai tas ir ūdens, kas kļūst par ledu, vai arī smilšu pils, kas acu priekšā izzūd vienā mirklī – tā ir kustībā esošas ainavas skaņa [..] Mūzika pludmalei piķa melnā naktī,” reiz apcerīgs kļuvis kāds recenzents. Un ne viņā vienīgajā “Arms And Sleepers” daiļrade visspēcīgāk izraisa tieši vizuālas asociācijas, stāsta koncerta rīkotāji.

Līdzās vairākiem digitālajiem īsspēlējošajiem ierakstiem jeb tā saucamajiem “EP” kopīgam izdevumam ar duetu “American Dollar” pēdējo studijas albumu “Organ Hearts” “Arms And Sleepers” izdevuši 2011. gadā, talkā pieaicinot Benu Šepardu no “Uzi&Ari” un Filipu Džeimisonu no “Caspian”. Jaunais albums, kura izdošana paredzēta rudenī, solās būt ritmiskāks, kustīgāks un, iespējams, dejojamāks par iepriekšējiem.

Biļetes uz koncertiem 6. jūnijā “9k 1” namā Rīgā un 7. jūnijā kultūras terasē “Zaļa zāle” Cēsīs nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē “Bezrindas.lv”. To cena patlaban ir desmit eiro, taču, tuvojoties koncertam, biļetes kļūs dārgākas.

Abi iepriekšējie “Arms And Sleepers” koncerti, kas 2011. gadā un 2013. gadā notika Rīgā, kinoteātrī “K.Suns”, tika pilnībā izpārdoti jau krietnu laiku iepriekš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+