×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
25. marts, 2018
Drukāt

Rīgas centrā jau no agra rīta ierobežota satiksme (1)

Foto - Sintija Zandersone/LETAFoto - Sintija Zandersone/LETA

Saistībā ar komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumiem, šodien no plkst.7 līdz plkst.14.30, Rīgas centrā būs spēkā vairāki satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informē Rīgas dome.

Šajā laika posmā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī, 50 metrus garā posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai (parka pusē), Aspazijas bulvārī, 50 metrus garā posmā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai, arī parka pusē, un laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Sabiedriskā transporta satiksme un gājēju plūsma tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai. Nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota gājēju kustība un transportlīdzekļu satiksme Rātslaukumā, Kaļķu ielas posmā no Rātslaukuma līdz laukumam pie Brīvības pieminekļa, Aspazijas bulvārī, kā arī Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī pie laukuma pie Brīvības pieminekļa un laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paradoksu valsts Atbildēt

    Paradoksu valsts! 9.maijā genocīda veicēji – desmitiem tūkstošu nevainīgu cilvēku slepkavas, izvarotāji, marodieri, bada nāvē izsūtītāji, jautri dziedot un dejot rīkos orğijas pie okupācijas pieminekļa. Tā vietā, lai tiktu tiesāti kā kara noziedznieki noziegumos pret cilvēci. Visu cieņu genocīda upuriem.

Draugiem Facebook Twitter Google+