×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
7. janvāris, 2014
Drukāt

Rīgas Labās zvaigznes – gan brīvprātīgie pazudušu cilvēku meklētāji, gan simtgadīga kundze

Ikgadējā konkursa "Labā zvaigzne Rīgā 2013" apbalvošanas ceremonija.Ikgadējā konkursa "Labā zvaigzne Rīgā 2013" apbalvošanas ceremonija.

Ikgadējā konkursa "Labā zvaigzne Rīgā 2013" apbalvošanas ceremonija.

Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde” pirmdien, Zvaigznes dienā, nosauktas akcijas “Labā zvaigzne Rīgā 2013” Labās zvaigznes – šo cilvēku vidū ir gan brīvprātīgie pazudušu cilvēku meklētāji, gan arī kāda dāma, kas sasniegusi 100 gadu vecumu, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

“Labās zvaigznes” ir cilvēki vai organizācijas, kas ārpus saviem tiešajiem pienākumiem nesavtīgi veikuši labu darbu, snieguši palīdzīgu roku, radījuši pozitīvas emocijas.

Nominācijā “Atbalstošākā nevalstiskā organizācija” par Labo zvaigzni tika atzīta biedrība “bezvests.lv” – bezpeļņas organizācija, kuras pamatbalsts ir brīvprātīgie, kuri pēc savas sirds aicinājuma palīdz meklēt pazudušus cilvēkus, nešķirojot nevienu ne pēc tautības, ne ticības, ne vecuma vai ienākumu līmeņa.
Nominācijā “Sirds cilvēks” Labā zvaigzne ir Marta Melgalve, kura, neraugoties uz 100 gadu vecumu, aktīvi darbojas senioru organizācijā “Rasa”.
Par “Atsaucīgāko brīvprātīgā darba veicēju” atzīta Labā zvaigzne Dzintra Vilāne, kura Rīgas Sociālā dienesta Dienas centrā “Kastanis” bez atlīdzības četras reizes nedēļā māca angļu valodu trīs dažāda zināšanu līmeņa grupām.

Labā zvaigzne – “Atbalsta un cerību nesējs” – ir Jurijs Kapustins, kurš ir nodibinājis biedrību “Integrācija sabiedrībai” un ir sniedzis palīdzību vairāk nekā 500 bijušo notiesāto, motivējot cilvēkus nepadoties un mainīt attieksmi pret apstākļiem.

Nominācijā “Atbalsts bērniem” Labā zvaigzne ir Aleksandrs Briedis – daudzus gadus viņš organizē treniņus un sacensības moto un velobraukšanā bērniem un jauniešiem, viņš arī ir skijoringa kā Latvijas nacionālā sporta veida pamatlicējs.

“Senioru labdaris” ir Anna Gražule – Rīgas Sociālā dienesta Dienas centrā “Ābeļzieds” viņa vada vairākas deju grupas, ziedo savu laiku, ar personisko piemēru atraisa cilvēkos talantus un pozitīvas emocijas.

Labā zvaigzne “Pilsētas dzīvnieku draugs” ir Aija Austruma, kura ir atradusi jaunas mājas daudziem desmitiem suņu un kaķu.

Savukārt nominācijā “Mājas labais gariņš” Labā zvaigzne ir Anita Bērziņa – viņa saliedējusi 45 dzīvokļu mājas iedzīvotājus un panākusi tās kompleksu renovāciju.

Nominācijā “Pagalma dvēselīte” Labā zvaigzne ir Mirdza Reinvalde – viņa strikti raugās, lai mājas pagalms būtu sakopts un ziedošs, lai tur valdītu kārtība un drošība.

Kā “Labākā kaimiņiene” Labās zvaigznes titulu ieguvusi Lidija Švidka, kura bez atlīdzības nodarbojas ar kopējās mājas apsaimniekošanu un aprūpē vājredzīgu sirmgalvi kaimiņieni.

Kā ziņots, 2013.gada nogalē no rīdziniekiem tika saņemtas 109 anketas ar 70 Labās zvaigznes pretendentiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+