×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. decembris, 2015
Drukāt

Rīkos labdarības koncertu Krustpils pilī

Foto: Jēkabpils Vēstures muzejsFoto: Jēkabpils Vēstures muzejs

Krustpils pils skaistā ziemas dienā.

Jēkabpils Jauniešu dome un Krustpils pils 22. decembrī, plkst. 19 rīko labdarības pasākumu “Pirmssvētku vakars Krustpils pilī” ar Raiņa moto “Gūt var ņemot, gūt var dodot / Dodot gūtais neatņemams,” LA.lv uzzināja Jēkabpils domē.

Jēkabpils Jauniešu domes rīkotais pasākums nu jau kļuvis par neatņemamu Ziemassvētku sagaidīšanas tradīciju daudziem Jēkabpils iedzīvotājiem un ģimenēm, pauž Jēkabpils pilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste Lāsma Skļarska.

“Pirmssvētku vakars Krustpils pilī” sastāv no divām daļām – koncerta, kurā šogad apmeklētājus priecēs J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas dziedātāji, arī Jēkabpils A. Žilinska mūzikas skolas un Staņislava Broka Mūzikas vidusskolas absolventi Laura Purena, Alīna Aleksejeva un Maksims Krilovs ar kamermūzikas koncertu “No dvēseles sirdī”.

Otrā pasākuma daļa sastāv no radošajām darbnīcām pils telpās.

Ieeja pasākumā – par ziedojumiem, kas katru gadu tiek nodoti kādai biedrībai, organizācijai vai cilvēku grupai. Šogad plānots atbalstīt Jēkabpils mākslas skolu, kurā jau 20 gadus ir iespēja attīstīt bērnu radošumu. Ziedojumi tiks nodoti Jēkabpils Mākslas skolai, atbalstot jauniešus dalībai konkursos un izstāžu veidošanā, pauda Skļarska.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+