Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Robežsargi pie Lietuvas robežas aiztur nelegālos imigrantus — 12 vjetnamiešus (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts robežsardzes robežsargi

28.jūnijā robežsargi Latvijas – Lietuvas pierobežā aizturējuši 12 Vjetnamas pilsoņus bez derīgiem ceļošanas dokumentiem un divus pārvadātājus, portālu “la.lv” informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka.

Nelegālie imigranti vesti ar automašīnām “Opel Vivaro” un “VM Passat” pa autoceļu Ķekava – Skaistkalne – Lietuva Vecumnieku novadā Skaistkalnes pagastā. Vienu automašīnu vadīja kāds Latvijas pilsonis, otru- Latvijas valstspiederīgais.

Robežsargi visas personas aizturēja un ir uzsākts Kriminālprocess par nelikumīgu personu pārvietošanu pāri valsts robežai un par apzinātu personu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijas Republikā.

Šogad nepilnos 6 mēnešos par nelikumīgu „zaļās” robežas šķērsošanu robežsargi jau aizturējuši 136 nelegālos imigrantus, no tiem 100 Vjetnamas pilsoņus. Salīdzinājumam visā 2014.gadā tika aizturēti 139 nelegālie imigranti.

Par nelikumīgu personu pārvietošanu šogad robežsargi aizturējuši 31 pārvadātāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Liekas, ka Rīgā ir r daudz neaizturēto.

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (11)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+