×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. septembris, 2016
Drukāt

Robežsargi Riču ezerā atklāj laivu ar 300 000 kontrabandas cigarešu (3)

Valsts robežsardzes fotoValsts robežsardzes foto

Robežsargi Skrudalienas pagastā Riču ezerā atraduši laivu ar 300 000 kontrabandas cigarešu un aizturējuši divus Latvijas pilsoņus, aģentūru BNS informēja Valsts robežsardze.

Robežsargi Riču ezerā aptuveni 400 metrus no valsts robežas niedrēs konstatēja gumijas laivu ar elektrodzinēju, kurai aizmugurē bija piesieti 20 melnā polietilēnā ietīti iepakojumi ar cigaretēm “Premjer”, kurām bija Baltkrievijas akcīzes markas. Apsekojot Riču ezera krasta teritoriju, tika aizturēts viens Latvijas pilsonis.

Piesaistot papildspēkus, uz meža ceļa tika aizturēts vēl viens Latvijas pilsonis, kurš pārvietojās ar automašīnu “Mercedes Benz Vito”. Pārbaudot dokumentus, izrādījās ka vīrietim nav nemaz iegūtas vadītāja tiesības.

Par notikušo sākts kriminālprocess par kontrabandu, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tā izdarīta lielā apmērā. Personas kopā ar krimināllietas materiāliem un lietiskajiem pierādījumiem nodotas Muitas policijas pārvaldes amatpersonām.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. izvēlies, Otto, “Robežsargi Riču ezerā atklāj laivu ar 300 000 kontrabandas cigarešu paciņām” vai “Robežsargi Riču ezerā atklāj laivu ar 300 000 kontrabandas cigaretēm”! un labāk jau atrod, atklāj dabas likumus, jaunas planētas izstādes, jaunas skolas, pieminākļus.

    • baltkrievs no SKRUNDAS Atbildēt

      bet Skrundulienas Cita ezera tostarp neatklaja 3.oooooo milj.cigarets

      • iesaistot papildspēkus, uz meža ceļa tika aizturēts vēl viens Latvijas pilsonis, kurš pārvietojās ar automašīnu “Mercedes Benz Vito”. Pārbaudot dokumentus, izrādījās ka vīrieti ir Ričs no Sabiles

Draugiem Facebook Twitter Google+