×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
23. maijs, 2015
Drukāt

Romantiski valdzinošie Dvīņi. Ziedu horoskops šajā zīmē dzimušajiem

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Saule caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju iet no 21. maija plkst. 11.44 līdz 21. jūnijam plkst. 19.37.

No 22. līdz 31. maijam dzimušajiem zieds pēc ziedu horoskopa ir Margrietiņa.

Šajā zīmē dzimušie ir personības ar romantiķa un mākslinieka dvēseli. Viņi prot gan strādāt, gan atpūsties. Patīk būt pamanītiem, tāpēc savu darbu rezultātus padara atpazīstamus. Svarīga ir ģimene un tās kopības sajūta. Labprāt darbojas virtuvē un palutina savējos ar gardām maltītēm. Priekšroku dod tam, kas ir dabisks, ekoloģisks un roku darbā tapis. Viņus vienlaikus spēj interesēt vairākas lietas, tāpēc ir jāmācās noteikt prioritātes un koncentrēties uz svarīgāko šeit un tagad.

No 1. līdz 11. jūnijam dzimušajiem zieds pēc ziedu horoskopa ir Pulkstenīte.

Tāpat kā pulkstenīte, arī šajā zīmē dzimušie ir atturīgi korekti ar uzmanību piesaistošu valdzinājumu. Viņiem svarīga ir drošības un stabilitātes sajūta, tāpēc neriskēs, ja var zaudēt. Līdzcilvēki viņus uzskata par konservatīviem. Šā tipa cilvēkus saista interesantas un oriģinālas lietas, ceļojumi un iespējas iepazīt dažādas kultūras. Savu brīvo laiku labprāt pavada kopā ar ģimeni vai domubiedriem. Attiecībās ar apkārtējiem ir atsaucīgi un draudzīgi, ja vien citi no viņiem neprasa vairāk, nekā viņi ir gatavi dot.

No 12. līdz 21. jūnijam dzimušajiem zieds pēc ziedu horoskopa ir Mārpuķīte.

Mārpuķītes zīmē dzimušie ir mērķtiecīgi, apzinās, ko grib. Viņiem patīk kārtība un tīrība, tāpēc var būt pedantiski un dažreiz pat sīkumaini. Augstas prasības pret sevi un apkārtējiem. Šā tipa cilvēki ciena tos, kas dzīvē ar saviem spēkiem ir daudz ko sasnieguši. Arī paši labprāt mācās un pilnveido savas prasmes, jo patīk apzināties savu varēšanu. Brīvā laika pavadīšanai izvēlas atpūtu svaigā gaisā vai sporta aktivitātes. Attiecībās ar apkārtējiem jāmācās pieņemt, ka citiem var būt atšķirīgs viedoklis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+