×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
17. septembris, 2013
Drukāt

RP dibinātājs Zatlers nākamajās vēlēšanās nekandidēs

LETALETA

Reformu partijas dibinātājs Valdis Zatlers nolēmis nākamgad vēlēšanās nestartēt. To viņš atklāja šodien Latvijas Radio raidījumā “Aktuālais temats”.

 

Viņš atklāja, ka nestartēs ne Eiropas Parlamenta (EP), ne, visticamāk, arī Saeimas vēlēšanās. EP vēlēšanās viņš nestartēšot, jo patīkot dzīvot Latvijā. Turklāt EP deputātiem esot ļoti maza ietekme uz procesiem. Savukārt Saeimas vēlēšanās viņš gandrīz simtprocentīgi nolēmis nestartēt veselības stāvokļa dēļ.

Viņš uzskata, ka uz nākamajām Saeimas vēlēšanām partijām nāksies bloķēties un meklēt iespējas, kā apvienot resursus. Viņaprāt, “ar urrā un balto zirgu neviens vēlēšanās neuzvarēs”.

Zatlers uzskata, ka partijām būs iespējas pozicionēties uz nākamajām vēlēšanām. Viņaprāt, ir jāaizsargā tie iedzīvotāji, kas ir vismazāk nodrošināti. Taču, ja nekas netiks darīts ekonomiskās attīstības stimulēšanai, tad vienā brīdī varēsim konstatēt, ka visi ir nabadzīgi un pārtiek no pabalstiem. “Taupības laiki ir beigušies, jāstimulē ekonomika,” uzsvēra Zatlers.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+