×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

RP neprasīšot labklājības ministres Viņķeles demisiju

Demiters3

Pēc šodien notikušās Reformu partijas (RP) Saeimas frakcijas un labklājības ministres Ilzes Viņķeles (V) sarunas RP valdes priekšsēdētājs Edmunds Demiters nedomā, ka kāds no politiskā spēka deputātiem vēlēsies aicināt ministri demisionēt.

 

Demiters norādīja, ka saruna ir bijusi konstruktīva un no ministres ir saņemtas izsmeļošas atbildes. Vēl ir jautājumi, par kuriem apspriešanās turpināsies, taču kopumā šāda prakse aicināt ministru uz frakciju jāvērtē kā pozitīva.

Viņķele arī pozitīvi novērtēja šādu sarunu organizēšanu, skaidrojot, ka “miers baro, nemiers posta”. Arī opozīcijas partijām būtu jāizmanto savas tiesības tikties ar ministriem, uzsvēra ministre.

Kā ziņots, iepriekš valde pieņēma lēmumu aicināt labklājības ministri Viņķeli uz Saeimas frakcijas un valdes kopsēdi iztaujāšanai.

RP Saeimas deputātiem un valdes locekļiem bija uzkrājušies daudzi jautājumi par ministres pēdējā laikā paustajiem publiskajiem izteikumiem un rīcību.

“Tas vadzis – attiecībā uz Viņķeles kundzi – ir tiešām tuvu tam, lai lūztu. Ministrei ir izdevies diezgan īsā laikā gan apvainot pensionārus, pārmetot, ka tie saņem viņu nenopelnītu naudu, gan nievājoši attiekties pret demogrāfijas jautājumiem un vienošanām koalīcijas partiju vidū,” iepriekš akcentēja RP valdes priekšsēdētājs.

“Tāpēc aicināsim ministri uz frakciju, lai viņa paskaidrotu savu rīcību,” norādīja Demiters.

Viņķeles aicināšana no RP puses varētu būt pretreakcija runām, ka izglītības un zinātnes ministra Vjačeslava Dombrovska (RP) dienas amatā ir skaitītas, neoficiāli atzina vairāki politiķi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+