Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
26. februāris, 2015
Drukāt

Sagaidām sieviešu dienu ar humoršovu “Sievietes, sievietes…”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Regīna Devīte pārtapusi par blondīni!

“Jaunais teātris”, kurš ir bagāts ar pieredzi tieši humoršovu iestudēšanā, 8. martu piedāvā sagaidīt, paskatoties uz sievietēm no cita rakursa. Par ko sievietes smaida un joko? Nu, protams – par vīriešiem! Neizpaliek jautājums, bez kā sievietes nu nekādi nevar iztikt. Bez kažoka var, bet ir grūti, bez briljantiem arī var, tikai viņas vēl to nezina. Vienīgais, bez kā sievietes nevar iztikt, ir runāšana!

Humoršovā “Sievietes, sievietes…” jūs redzēsiet pazīstamas latviešu aktrises – Veltu Skursteni, Indru Burkovsku, Ilzi Pukinsku, Ievu Aleksandrovu – Ekloni, kā arī TV šovu zvaigzni un dejotāju Sarmīti Pruli, dziedātāju Lailu Ilzi Purmalieti. Humoršova režisors ir Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens.

“Sievietes, sievietes” skatāms 5. martā VEF kultūras pilī un 6. martā Valmieras kultūras centrā.  Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā.

La.lv piedāvā konkursu saviem facebook.com sekotājiem, kurā varat laimēt ielūgumus uz humoršovu “Sievietes, sievietes…” Ielūgums kalpos arī kā lieliska dāvana sieviešu dienā.

Sīkāka informācija par konkursu šeit.

Pievienot komentāru

"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+