Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. maijs, 2016
Drukāt

Sagatavojies darbam vasarā

Foto - LETAFoto - LETA

Zēni ar saldējuma tirgošanas kasti.

Kur un kā skolēniem meklēt darbu vasarā? Cik stundas atļauts strādāt, un kā aizstāvēt savas darba tiesības? Ko darba devējs iesaka topošajiem darbiniekiem?

Lai rastu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, ikviens interesents aicināts piedalīties seminārā “Sagatavojies darbam vasarā!”, kas notiks 24. maijā no plkst. 16 līdz 18 ES mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Seminārā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāve Kristīne Škornika stāstīs par vasaras nodarbinātības pasākumu skolēniem vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Jaunieši vasarā varēs strādāt no viena līdz diviem mēnešiem. Kā un kur pieteikties? Valsts darba inspekcijas pārstāve Zaiga Strode informēs par likumdošanu, kas saistīta ar bērnu un jauniešu nodarbināšanu. Cik stundas dienā un nedēļā drīkst strādāt no skolas brīvajā laikā? Kas noteikti jauniešiem būtu jāzina, lai spētu sevi pasargāt?

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+