×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
9. decembris, 2015
Drukāt

Sāk pārdot biļetes uz festivālu “Laba daba 2016”

Foto - LetaFoto - Leta

Sākta biļešu tirgošana uz starptautisko mūzikas festivālu “Laba daba 2016”, kas nākamgad augusta pirmajā nedēļas nogalē notiks Līgatnes pagasta “Ratniekos”, liecina informācija “Biļešu servisa” mājaslapā.

Festivālā nemainīgi varēs dzirdēt dažādas regeja, etno-folka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Mūzikas klausīšanos papildinās arī papildprogramma ar radošām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm. Šobrīd festivāla veidotāji sākuši darbu pie jaunu ideju ģenerēšanas, lai 2016. gada festivālu atsvaidzinātu ar dažādiem jaunumiem. Pirmās grupas, kuras uzstāsies festivālā, tiks izziņotas nākamā gada sākumā.

Festivāla organizatori ir pateicīgi valsts prezidentam un valdībai par lēmumu atlikt pievienotās vērtības nodokļa 21% apmērā piemērošanu izklaides pasākumu biļetēm. “Tas gan valdībai, gan nozares ekspertiem dod laiku izvērtēt un izdiskutēt labāko risinājumu šim jautājumam. Pateicoties šim faktam “Laba daba” turpinās pastāvēt. Turklāt mēs varam sākt tirgot biļetes, atstājot pirmo biļešu cenu iepriekšējā gada līmenī, kas festivālu saglabā pieejamu lielai daļai sabiedrības,” uzsver festivāla organizatori.

“Laba daba” Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki” Līgatnes pagastā norisināsies no 5. augusta līdz 7. augustam. Uz sešām skatuvēm būs skatāmas vairāk nekā 70 dažādu mūzikas novirzienu grupas un DJ apvienības. Paralēli muzikālajam piedāvājumam, festivālā darbosies dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm. Šis festivālam būs jau astotais norises gads. Festivālu organizē pasākumu aģentūra SIA “Pareizā ķīmija” un “Radio Naba”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+