×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. decembris, 2013
Drukāt

Sākoties skolēnu brīvlaikam, Rīgā atklās publisko slidotavu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas publiskā slidotava, kas šogad iekārtota Spīķeru kvartālā starp Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielām, tiks atklāta sestdien, 21. decembrī, plkst 11.00.

Kā portālu “LA.lv” informēja RD Sabiedrisko attiecību nodaļā, slidotavas atklāšanas pasākumā apmeklētājus priecēs arī muzikāli mākslinieciski priekšnesumi uz ledus.

Slidotava darbosies katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00. Visiem apmeklētājiem slidotava būs pieejama bez maksas. Tiem, kuriem nav sava inventāra, būs iespēja inventāru nomāt, jo pie slidotavas darbosies arī nomas punkts.

Ja būs atbilstoši laika apstākļi, lai varētu ierīkot dabīgā ledus slidotavu, tad rīdzinieki un pilsētas viesi varēs apmeklēt arī dabīgā ledus slidotavas. Slidotavu paredzēts ierīkot Sarkandaugavas reģionālajā sporta centrā (atrodas pie bērnu un jauniešu centra “Laimīte” Sarkandaugavas ielā 24), kā arī ir paredzēta vieta slēpošanai. Sporta centrā būs pieejams arī slēpošanai un slidošanai nepieciešamais inventārs.

Dabīgā ledus slidotavas būs arī pie Rīgas Anniņmuižas vidusskolas Imantā (Kleistu ielā 14), pie Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas (Andreja Saharova ielā 35), pie Rīgas Ķengaraga vidusskolas (Maskavas ielā 273) un pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas (Parādes ielā 5c).
Ziemas sporta veidiem labvēlīgos laikapstākļos aktīvi atpūsties būs iespējams arī Uzvaras bulvārī 15, kur darbosies ziemas aktīvās atpūtas parks, kurā būs iespēja gan slidot, gan slēpot. Tajā tiks izveidota vairāk nekā kilometru gara distanču slēpošanas trase, kurā iespējams slēpot gan klasiskajā solī, gan slidsolī.

Savukārt tie, kuri dod priekšroku slidošanai, varēs izmantot arī slidotavu. Gan slēpošanas trase, gan slidotava apmeklētājiem ar savu inventāru būs pieejama bez maksas, vienlaikus būs pieejama arī inventāra noma, nodrošinot ikvienu ar kvalitatīvām slēpēm un slidām.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+