Mobilā versija
+18.6°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

ĀM valsts sekretāra vietnieks Eduards Stiprais saņem Francijas ordeni

Foto - LETAFoto - LETA

Ārlietu ministrijas (ĀM) valsts sekretāra vietniekam, politiskajam direktoram Eduardam Stiprajam vakar pasniegts Francijas nacionālais ordenis “Par nopelniem”.

Pasniedzot ordeni, Francijas vēstnieks Latvijā Stefans Viskonti uzsvēra E. Stiprā nozīmīgo ieguldījumu Latvijas iestāšanās procesā Eiropas Savienībā un pievienošanās gaitā eirozonai, kā arī Latvijas un Francijas divpusējo attiecību veicināšanā. Vēstnieks piebilda, ka kopš Latvijas diplomātijas atjaunošanas deviņdesmito gadu sākumā Stiprais ir sniedzis un turpina sniegt būtisku ieguldījumu Latvijas ārpolitikas veidošanā. Nacionālo ordeni “Par nopelniem” dibinājis Francijas prezidents Šarls de Golls 1963. gadā, lai godinātu par īpašu ieguldījumu Francijas tautas labā.

E. Stiprais ārlietu dienestā ir vairāk nekā 20 gadus.

Pievienot komentāru

Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi nodokļu reformas likumu izskatīšanai pirmajā lasījumā (2)Saeimas Prezidijs sasauca parlamenta ārkārtas sēdi, kas notiks piektdien, 21.jūlijā, plkst.10, lai izskatītu nodokļu reformas likumus pirmajā lasījumā.
Satrauc aicinājums ārstus neparakstīt e-veselības līgumu un sistēmu nelietot (14)Primārās aprūpes pieejamība valstī ir atjaunojusies, un ģimenes ārsta praksē vidēji tiek uzņemti apmēram 19 pacienti, šodien preses konferencē par rīcību saistībā
Draugiem Facebook Twitter Google+