Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

ĀM valsts sekretāra vietnieks Eduards Stiprais saņem Francijas ordeni

Foto - LETAFoto - LETA

Ārlietu ministrijas (ĀM) valsts sekretāra vietniekam, politiskajam direktoram Eduardam Stiprajam vakar pasniegts Francijas nacionālais ordenis “Par nopelniem”.

Pasniedzot ordeni, Francijas vēstnieks Latvijā Stefans Viskonti uzsvēra E. Stiprā nozīmīgo ieguldījumu Latvijas iestāšanās procesā Eiropas Savienībā un pievienošanās gaitā eirozonai, kā arī Latvijas un Francijas divpusējo attiecību veicināšanā. Vēstnieks piebilda, ka kopš Latvijas diplomātijas atjaunošanas deviņdesmito gadu sākumā Stiprais ir sniedzis un turpina sniegt būtisku ieguldījumu Latvijas ārpolitikas veidošanā. Nacionālo ordeni “Par nopelniem” dibinājis Francijas prezidents Šarls de Golls 1963. gadā, lai godinātu par īpašu ieguldījumu Francijas tautas labā.

E. Stiprais ārlietu dienestā ir vairāk nekā 20 gadus.

Pievienot komentāru

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (9)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+