Mobilā versija
+5.1°C
Lilija, Liāna
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
27. marts, 2015
Drukāt

Ukraina saņem no ASV bruņutransportierus (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas prezidents Petro Porošenko "Humvee" bruņutransportierus raksturojis kā "ļoti jaudīgu un ārkārtīgi labu militāro tehniku".

Borispiles starptautiskajā lidostā Ukrainas bruņotie spēki sagaidījuši no ASV pirmos desmit bruņutransportierus “Humvee”.

Tie ir daļa no Vašingtonas sagatavotā neletālā bruņojuma, kas tuvākajā laikā tiks nodots Ukrainas armijas rīcībā. Paredzams, ka Savienotās Valstis Ukrainas bruņotajiem spēkiem piegādās arī sakaru ierīces, radarus, nakts redzamības iekārtas, bezpilota lidmašīnas un citas militārās iekārtas aptuveni 75 miljonu dolāru vērtībā, raksta interneta vietne “DefenseNews.com”. “Būdams Ukrainas prezidents un bruņoto spēku virspavēlnieks, es gribētu ukraiņu tautas vārdā pateikties Savienotajām Valstīm par visaptverošo un stingro pozīciju attiecībā uz Donbasa konflikta izbeigšanu, par to, ka tās atzinušas Krieviju kā agresorvalsti, kas aneksējusi Krimu un kas izvērsusi tiešu militāro agresiju atsevišķās Doņeckas un Luhanskas apgabala daļās,” saņemot bruņutransportierus, paziņoja Ukrainas prezidents Petro Porošenko. Paredzams, ka vēl divdesmit “Humvee” bruņutransportierus no ASV Ukrainas armija saņems aprīlī.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kas ir 230 HUMVVE mašīnītes pret nepārtraukto tanku plūsmu no Krievijas? Tur pavisam citi aparāti vajadzīgi… 🙁

  2. vajag arī ieročus, lai sekmīgi atvairītu Krievijas agresīju pret Ukrainas tautu un valsti.

  3. nost ar cionistiem! Atbildēt

    porošenko kaganātam būs ar ko aizmukt!

  4. Tiks piegādāti 230 hammeri, 30 ar bruņām, 200 bez.

  5. Potrošenko brauks pie Kolomoiska Benjas ciemos ar šo,jo Benjam ir lielāka un spēcīgāka armija kā prezim.

  6. Tu vēl varēji uzrakstīt, ka Humvee ir tanki! Nav tās mašīnas bruņutransportieri, bet gan bruņotas automašīnas.

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+