×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. jūlijs, 2014
Drukāt

“Saskaņas” līderi Saeimas vēlēšanās – Urbanovičs, Elksniņš, Zariņš, Agešins un Peters (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” sarakstu līderi 12.Saeimas vēlēšanās būs deputāti Jānis Urbanovičs, Andrejs Elksniņš, Ivars Zariņš, Valērijs Agešins, kā arī bijušais LPP/LC politiķis Krišjānis Peters, šodien nolēma partijas valde.

Rīgā aiz Urbanoviča sarakstā sekos Saeimas deputāts Andrejs Klementjevs, bijušais Rīgas Pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Geduševs, kā arī parlamentārieši Boriss Cilevičs un Sergejs Mirskis.

Vidzemē, kur ar pirmo numuru startēs Zariņš, saraksta galvgalī būs arī Saeimas deputāts Sergejs Dolgopolovs, bijušais deputāts, tagad Ostu asociācijas vadītājs Kārlis Leiškalns, kā arī parlamentārieši Jānis Ādamsons un Aleksandrs Sakovskis.

Latgalē ar pirmo numuru startēs Elksniņš, bet aiz viņa sekos Saeimas deputāti Jānis Tutins un Ivans Ribakovs, kā arī “Rīgas ūdens” valdes loceklis Vitālijs Aizbalts un parlamentārietis Raimonds Rubiks.

Zemgalē saraksta līderis ir Peters, otrais numurs ir deputātam Vitālijam Orlovam, tāpat saraksta augšgalā ir arī Rīgas Brīvostas valdes loceklis Ivars Jakovels, bijušais Saeimas deputāts Valentīns Grigorjevs un Aizkraukles domes deputāts Nikolajs Sokols.

Kurzemē aiz Agešina startēs Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks Raimonds Rublovskis, jurists, Saeimas deputāta palīgs Indulis Jankovskis , “Ventamonjaks serviss” ražošanas – tehnoloģiskās daļas dispečers Aleksejs Medvedevs, kā arī Liepājas domes deputāts Romans Miroslavskis.

Sadarbojoties ar “Saskaņu“, no tās sarakstiem Saeimas vēlēšanās startēs 20 “Gods kalpot Rīgai” pārstāvji, piemēram Geduševs, Leiškalns, Aizbalts, bijusī Rīgas domes Labklājības departamenta direktore, pašreizējā “Rīgas satiksmes” valdes locekle Inese Švekle, bijušais žurnālists, pašreizējais Rīgas pašvaldības struktūru sabiedrisko attiecību pārstāvis Ivo Kiršblats, bijušais “Rīgas dārzu un parku vadītājs” Agnis Kalnkaziņš, Vladimirs Žuks no Futbola federācijas vadības, “Rīgas namu” valdes loceklis Andrejs Kondratjuks, kā arī citi.

No partijas sarakstiem startēs arī vairāki sabiedrisko organizāciju biedri – arodbiedrības LABA līderis Raimonds Gailis, organizācijas “Stop drugs” aktīvisti Sandris Bergmanis un Andris Morozovs un Zolitūdes traģēdijā cietušo un bojāgājušo tuvinieku biedrības “Zolitūde 21.11.” vadītāja Regīna Ločmele.

Individuālā kārtā, pēc Nila Ušakova aicinājuma, startēs arī pieci Latvijas Sociālistiskās partijas biedri, tostarp Artūrs Rubiks, Raimonds Rubiks un Igors Zujevs, kuri visi trīs jau ir Saeimas deputāti.

Gala lēmums par partijas sarakstiem un premjerministra amata kandidātu tiks apstiprināts “Saskaņas” domes sēdē 16.jūlijā plkst.15.

Šī būs pirmā reize, kad partija Saeimas vēlēšanās startēs kā “Saskaņa“, nevis partiju apvienība “Saskaņas centrs”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Riktīga drazu čupa.

  2. Tas tur, bildes aizmugurē pa kreisi, izskatās pēc tāda Krievijas mazpilsētas baķuškas …

  3. Jakovels būs prezidents.

  4. Petera dēliņš beidz spēlēt tētiņa uzvesto komēdiju. Viss nostājas savā vietā. Sveiciet, sveiciet tautas dzejnieku viņa lielajā jubilejā. Dēliņš palīdzēs noslīcināt to Latviju.

Draugiem Facebook Twitter Google+