×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

Saulietis: Man labs piemērs ir Hosa

foto: LETAfoto: LETA

“Trešajā periodā sākās atvērtais hokejs. Arī mēs nogājām no spēles plāna, sākām skraidīt šurpu turpu. Ja izpildītu visus norādījumus līdz galam, tad viņi nebūtu iemetuši. Sajutām spēli, domājām, ka skriesim un vēl iemetīsim, bet dabūjām atpakaļ,” Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Kaspars Saulietis komentēja uzvaru “Latvijas Dzelzceļa kausā” pret Kazaņas “Ak Bars” (6:3).

27 gadus vecais uzbrucējs, kurš komandā ir uz pārbaudes laiku, pats guva piektos vārtus: “Viss sākās jau mūsu zonā. Upītis dabūja ripu, atdeva tālāk, es apskrēju aizsargu. Vakar bija situācija, kad izgājām, bet neatdevu Skvorcovam uz tālo. Šodien devu, viņš pielika nūju, ripa uzlēca un es trāpīju no gaisa.

Kā tenisā.

Vasarā mazliet uzspēlēju – tādu skvoštenisu mājas apstākļos.

Vai ripa jau nelidoja vārtos?

No mana skatpunkta izskatījās, ka krīt vārtsargam virsū un es iesitu tālāk.

Nebaidījies, ka nūja ir par augstu?

Tajā brīdī neskaties. Redzēju ripu un situ. Ja būtu augstāk, tad neskartos klāt.

Pret Minskas “Dinamo” spēle iznāca mazrezultatīva (1:2).

Varēja just mājas sienu mandrāžu. Labi spēlējām izbraukumā, bet savu skatītāju priekšā mazliet pazaudējāmies un nespēlējām savu spēli, visi izskatījās mazliet sasieti. Šodien tas akmens jau bija nokritis un sākām pildīt treneru norādījumus.

Vai tev ir pārliecība, ka līgumu uz sezonu esi nopelnījis?

Redzēsim, kas būs tālāk – kas notiks dienā, kad būs jāpiesaka komanda.

Kā tev pašam šķiet – pārbaudes spēlēs esi sevi labi parādījis?

Cenšos katrā spēlē darīt visu ko varu, bet gribas sagaidīt labāku spēli. Vairāk metienus, līst uz vārtiem. Tas ir tas, ko es varu. Jāpiestrādā pie piespēļu kultūras, galva jāceļa augšā.

Kādu laiku KHL ātrumos neesi spēlējis.

Jā, te viss notiek ātrāk. Izej uz metiena pozīciju, bet pēkšņi kāds uzsit un metiens nojūk. Ja esi normālā pozīcijā, uzreiz jāmet. Nav laika domāt un mēģināt atrast labāku pozīciju. Labs piemērs ir Hosa – neskatās, kā ripa stāv. Ja ir brīvs, tad met un tuvāk nelien.

Pret Minskas “Dinamo” bija īpašas sajūtas?

Dažus spēlētājus pazīstu, bet sajūtas – nē, nebija nekas īpašs. Tas ir noiets etaps, tagad man ir jāpierāda sevi Rīgas “Dinamo”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+