Saulietis: Vārti gandrīz tik reti kā Ziemassvētki 0

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Kaspars Saulietis KHL mačā “Arēnā Rīga” pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo” guva vārtus un pēc tam pašironiski pasmējās, ka precīzi metieni sanākot teju tikpat reti kā Ziemassvētki.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

Rīdzinieki uzvarēja ar 2:1, Saulietim uzvaras ripu iemetot pirmā perioda pēdējā minūtē.

“Vārti man ir gandrīz tikpat reti kā Ziemassvētki,” smējās Saulietis. “Iepriekšējo reizi iemetu Nižņekamskā (13. septembrī). Nākamajā spēlē Toljati gan arī pamainīju ripas lidojuma virzienu, tomēr video laikam nebija labs un vārtus ieskaitīja Žoram (Georgijam Pujacam). Šoreiz Māris uzvarēja iemetienu, ripa veiksmīgi atleca pie manis un ko gan citu vārtu priekšā darīt – jāmet. Sanāca, ka aizsargs bija priekšā un vārtsargs droši vien neredzēja metiena brīdi.

Jā, pēdējā laikā mūsu maiņai spēle iet labāk. Tam ir vairāki iemesli. Spiediens nav tik liels, jau ilgāku laiku esam šādās maiņās un katrs zina, ko var no otra sagaidīt. Palielinājusies treneru uzticība, izlīdzinājies spēles laiks – tiekam laukumā arī izšķirošajos mirkļos. Tas vairo pārliecību.

Pret “Torpedo” izšķirošais bija tas, ka ticējām sev, un pati situācija jau ir tāda – jūtam, ka varam aizķerties aiz play off, tāpēc katrs cīnījās par katru, man patika cīņasspars, nebija vienaldzīgo. Vienīgais slikti, ka otro maču pēc kārtas, esot vadībā, perioda pirmajā minūtē ielaižam vārtus. Tas var lauzt spēles gaitu. “Torpedo” spēlēja ļoti aktīvi, visu laiku presingoja, spēka spēle. Man pirmajā periodā, drusku pārspēlējot maiņu, bija pilnas kājas. Izejot uz nākamo maiņu, nospēlēju 15 sekundes un nogāju malā, jo jutu, ka neesmu atjaunojies. Es teiktu, ka Pēterim Skudram forčekings ir izteiktāks nekā tam pašam Helsinku “Jokerit”. Viņi sēdās mums virsū un bija problēmas ar iziešanu no zonas. Taču mēs aizķērāmies spēlē, iemetām vārtus un tad bija vieglāk, skaidrs arī, ka visas 60 minūtes tā nevar noskriet, kādā brīdī jābūt kritumam.

Tagad mums katra spēle ir kā pēdējā, jāņem maksimums un punktus skaitīsim beigās. Treneri arī šādā situācijā saglabā vēsu prātu – ģērbtuvē nekas pa gaisu nelido, iztiek bez liekas bļaušanas.”

Otrdien Rīgas “Dinamo” uzņems Čerepovecas “Severstaļ”, kas izcīnījusi par trim punktiem vairāk un Rietumu konferencē atrodas devītajā vietā.