Apbrīno

Sems Smits ierakstījis Džeimsa Bonda filmas galveno dziesmu 16

Foto – Leta/AFP

Britu dziedātājs Sems Smits otrdien raidorganizācijas BBC 2.radiostacijas ēterā atklāja, ka izpildīšot jaunākās Džeimsa Bonda filmas galveno dziesmu.

“Šis ir viens no manas karjeras spožākajiem brīžiem,” paziņoja Smits.

Radio personības Nika Grimšova raidījumā dziedātājs sacīja, ka jauno dziesmu saukšot “Writing’s On the Wall”. Tā tiks izlaista 25.septembrī.

“Esmu atvieglots, ka beidzot varu par to runāt,” atzina 23 gadus vecais mūziķis. “Man tā bija īsta slepenā operācija.”

Dziesma tika ierakstīta šī gada janvārī. “Mani uz savu biroju pasauca producente Barbara Brokoli un režisors Sems Mendess. Viņi man iedeva izlasīt scenāriju un teica, lai pamēģinu sacerēt dziesmu. Tā bija mana visātrāk izdomātā dziesma, tas prasīja 20 minūtes. Un viņiem tā patika!” stāsta Smits.

Jauno dziesmu sacerējis Smits un “Grammy” balvas laureāts Džimijs Neips, kurš piedalījies Smita hitu “Stay With Me” un “La La La” tapšanā.

Tā būs pirmā reize kopš 1965. gada, kad Bonda filmas galveno dziesmu ierakstījis vīriešu dzimuma britu soloizpildītājs.

Smits tika nosaukts starp ticamākajiem dziesmas autoriem, lai gan viņš liedzās līdz pat pagājušajai nedēļai. Vēl tika pieļauts, ka tēmas dziesmu varētu izpildīt Ellija Goldinga, Lana del Reja vai arī “Radiohead”.

Iepriekšējās Bonda filmas “Skyfall” (“Operācija “Skyfall””) galveno dziesmu ierakstīja britu dziedātāja Adele. Viņa par skaņdarbu saņēma prestižo ASV Kinoakadēmijas jeb “Oskara” balvu.

LA.lv