×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Balvas par ieguldījumu medniecībā saņem 14 pretendenti (1)

Foto - Didzis Pakalns/žurnāls "MMD"Foto - Didzis Pakalns/žurnāls "MMD"

Pirmo reizi Latvijas vēsturē – "Gada balvas medniecībā 2014" saņēmēji Jaunmoku pils zālē.

“Mednieki jau sen to bija pelnījuši,” sarīkojumā, kurā sestdien Jaunmoku pils zālē tika pasniegtas balvas medniecībā, teica viens no laureātiem – Viesturs Valdis Dreimanis. Pirmoreiz uz goda pjedestāla kāpa mednieki, kas ar savu darbu veicinājuši medību jomu. Apbalvojumus trīs nominācijās saņēma 14 pretendenti.

Godinājumu par mūža ieguldījumu pasniedza trīs izcilniekiem: mežzinātņu doktoram, Latvijas staltbriežu “veiksmes stāsta” pamatlicējam un īstenotājam Gunāram Skribam; medniecības tradīciju negurstošam uzturētājam un vairāku medībām veltītu grāmatu autoram Jānim Vanagam; Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes ilggadējam dekānam un medību tradīciju veidotājam Alfonam Grīnfeldam. Balvu par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā saņēma žurnāla “MMD” galvenais redaktors Didzis Pakalns.

Par īpašiem nopelniem Latvijas reģionu mērogā tika cildināti desmit ievērojami mednieki: Mārtiņš Akmentiņš no Sēlijas, Viesturs Valdis Dreimanis no Ziemeļkurzemes, Laimonis Kļaviņš no ziemeļaustrumiem, Edvīns Porciks no Dienvidkurzemes, Anatolijs Reliņš no Dienvidlatgales, Roberts Ludboržs no Austrumlatgales, Agris Riba no Zemgales, Jānis Ročāns no Ziemeļvid­zemes, Rolands Vite no Centrālvidzemes, Aigars Rumbergs no Rīgas reģiona.

Vairāk par “Gada balvas ­medniecībā 2014” sarīkojumu –
 žurnāla “Medības” 
maija numurā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Slepkavas…

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +23.4
Alūksne +24.9
Daugavpils +26.6
Saldus +20
Liepāja +19.0
Jelgava +24
Ventspils +18.7
Limbaži +22
Madona +25
Rēzekne +24
Draugiem Facebook Twitter Google+